Центр лапароскопічної хірургії

Відгуки наших пацієнтів, будемо вдячні за ваш відгук.

  
Лапароскопія пахової грижі
Мені 70 років. У травні 2024 року виявив у себе пахову грижу і вирішив прооперуватись восени - тому не поспішаючи почав шукати де. Підчас моніторинга мед.клінік і відгуків стосовно моєї проблеми Доля звела мене з хірургом Центру лапароскопічної хірургії Емір-Усеінов Таір Сеітхаліловичем. Після консультації було вирішено - операція за декілька днів. 10.06.2024 зробили операцію, а 11.06.2024 я був вже вдома. Я дуже вдячний команді висококваліфікованих та професійних учасників операції: Корчак Віталій Петрович - анестезіолог, Іванько Олександр Вікторович - хірург, Емір-Усеінов Таір Сеітхалілович - хірург та всьому персоналу Центру лапароскопічної хірургії за їх людяність, за чутливе та дбайливе ставлення до кожного хворого. Особливо дякую Таір Сеітхаліловичу за його роботу, поради, консультації, за позитивний настрій який передається кожному!
Баріатрія
Мені 36 років, і перед візитом до лікаря моя вага становила 126 кг. За 9 місяців після операції я скинув 39 кг, навіть не дотримуючись усіх рекомендацій. Розтяжки майже повністю зникли, я перестав хропіти, і апетит значно зменшився. Тепер я їм п'ять разів на день невеликими порціями, при цьому можу дозволити собі практично будь-яку їжу і навіть алкоголь. Рівень цукру в крові повернувся до норми (раніше був підвищений на 0,3). Мій стан значно покращився, навіть до того, що тепер можу без проблем самостійно стригти нігті на ногах. Особливу подяку хочу висловити лікарю Таїру, який постійно переймався моїм станом і фактично супроводжував мене на кожному етапі шляху, і навіть зараз продовжує допомагати. Хірург, на жаль, залишився мені невідомим, адже я заснув до операції і прокинувся вже після неї, не встигнувши побачити його. Проте він виконав свою роботу бездоганно, без ускладнень. Лікарня мала чудові умови. Ми жили вдвох у палаті, але умови були такими, що там хотілося жити, а не просто доживати. Ті, хто побував у державних лікарнях у невеликих містах, зрозуміють різницю. Молодший медперсонал був оперативним і компетентним. Ціна, яку оголосили при першому зверненні, залишилася незмінною до кінця. Було проведено багато аналізів і оглядів, оскільки є багато медичних показань, за яких можуть відмовити в операції. Тому не тягніть до старості – чим раніше зробите, тим швидше відчуєте результати. Не сумнівайтеся, якщо маєте кошти та зайву вагу – вам на операційний стіл. Відчуття, коли їжа перестає бути головною і жир та розтяжки зникають, неперевершене. На жаль, не знаю, як додати фото. Сподіваюся, модератор додасть, фото для Таїра вже відправив. Величезна подяка лікарям, для мене, колишнього "жиробаса", ви зробили справжню магію.
Лапароскопічна герніопластика
+1
Хочу висловити лікарю Таїру найщирішу подяку за надзвичайний професіоналізм та турботу, яку він виявив під час мого лікування. Звернулася зі скаргами на наявність грижового випинання у правій паховій ділянці. Виконано оперативне втручання: 06.05.2024 р. Лапароскопічна герніопластика ТАРР з використанням поліпропіленової сітки 10х15 см. Добре знання своєї справи, майстерність та дбайливе ставлення лікаря Таїра допомогли мені позбутися своєї проблеми, яка турбувала мене понад 5 років. Лікар - справжній майстер своєї справи! Велике спасибі, пане Таїре, за все, що Ви зробили для мене! Щиро дякую всьому персоналу за старання та зусилля! Бажаю успіхів у роботі, бадьорості, здоров’я та вдячних пацієнтів! Низький уклін! Мирного неба та всіх благ!
Лапароскопічна герніопластика
Хочу висловити лікарю Таїру найщирішу подяку за надзвичайний професіоналізм та турботу, яку він виявив під час мого лікування. Звернулася зі скаргами на наявність грижового випинання у правій паховій ділянці. Виконано оперативне втручання: 06.05.2024 р. Лапароскопічна герніопластика ТАРР з використанням поліпропіленової сітки 10х15 см. Добре знання своєї справи, майстерність та дбайливе ставлення лікаря Таїра допомогли мені позбутися своєї проблеми, яка турбувала мене понад 5 років. Лікар - справжній майстер своєї справи! Велике спасибі, пане Таїре, за все, що Ви зробили для мене! Щиро дякую всьому персоналу за старання та зусилля! Бажаю успіхів у роботі, бадьорості, здоров’я та вдячних пацієнтів! Низький уклін! Мирного неба та всіх благ!
Лапароскопія пахової грижі
Пахову грижу помітив у себе ще три роки тому. Незначна випуклість довгий час не завдавала жодного дискомфорту. І, здавалося, що з цим можна жити. Однак, кілька місяців тому стало помітним збільшення випуклості. З'явились випадки збоїв нормального функціонування шлунково-кишкового тракту. Це стало переконливим сигналом про необхідність консультації від професіоналів. Звернувся до Інтернету і вибрав для цього Центр лапароскопічної хірургії, тому що він знаходиться недалеко від місця проживання. Крім того, переглядаючи веб-сайт Київської міської клінічної лікарні №1 (де знаходиться Центр), був вражений рівнем сучасності цього закладу. Записався на консультацію до лікаря Таїра Емір-Усеїнова. Відразу зрозумів, що це професіонал своєї справи, людина з досвідом. Надалі все відбувалось швидко і конкретно: аналізи, діагностичні процедури, призначення дати операції. Коли прийшов на операцію в установлений час, то відчував нервовий дискомфорт. Але організація проведення операції почалася відразу. Показовим є те, що не довелось чекати, адже саме очікування підвищує нервове напруження. Я ледве встигав за Таїром: він провів мене по кількох кабінетах (неначе по лабіринту), на ходу задавав питання, консультував, десь мене переодягнули і ми опинились в операційній. Відразу ж я опинився в горизонтальному положенні. Пам'ятаю промову анестезіолога Корчака Віталія Петровича. Ще пам'ятаю як швидко і одночасно рухались усі члени операційної команди. Я відчував спокій і мені було все цікаво. Надімною стояв великий монітор і я хотів хоч трохи спостерігати за процесом операції. Але я побачив, що на мене насувається маска... Був сон. Все проспав. Мене розбудили. Далі - в палату. Відчуття приблизно такі, як після "перебору зайвого" напередодні. Але це проходить за годину чи дві. Відчувається незначний тупий біль в паху. Підніматись з лежачого положення важко, бо напружується живіт. Але, якщо не підніматись відразу, а спочатку перекотитись на край ліжка, потім опустити ноги на підлогу і руками віджатись з лежачого положення, то це не завдає незручностей. Перебування в палаті відбувається під наглядом і контролем лікарів і медсестер, які виконують процедури для підтримки стану пацієнтів. На наступний день лікар Таїр оглянув мене, виясняв мій стан і відчуття і відпустив додому. Такий швидкий і короткий термін перебування в лікарні є чимось надзвичайним. Адже миттєво вирішена проблема, яка місяцями і роками висить і "свердлить" голову. І тепер маю сказати, що це можливо завдяки високій професійності і відповідальності медичного персоналу. Я щиро вдячний усій операційній команді: лікарю Таїру Еміру-Усеїнову, анестезіологу Корчаку Віталію Петровичу, хірургу Іваньку Олександру Вікторовичу, жінці-медикині, яка робила мені медичну ін'єкцію, а також медсестрам і персоналу, хто підтримує пацієнтів під час перебування в палаті. Вклоняюся і дякую вам усім за вашу важливу роботу і благородну місію. Хай щастить вам!
Пупкова грижа
Звернувся до "Центру лапароскопічної хірургії" по відгукам. До цього звертався в декілька лікарень, там казали робити різні операції. Зателефонував, назначили на субботу обстеження. Обстеження робив Емір-Усеїнов Таїр і на УЗД показав мені як виглядає грижа, до цього мені ніхто не робив УЗД в інших лікарнях, а просто говорили що вона є. Записали одразу на операцію, через 4 дні її зробили. На місці зробили аналізи. Приїхав до лікарні в ранці. Таїр Сеітхалілович, одразу мене розподілив до палати і через 1 годину зробили операцію. Операцію зробили швидко. Перевели до палати, і через добу мене виписали. Після операції пройшло вже 2 тижня, почуваюсь вже краще. Дякую операційній команді: анестезіологу - Корчаку Віталію Петровичу та хірургам Іванько Олександру Вікторовичу та Трепету Сергію Олеговичу та Еміру-Усеінову Таіру Сеітхаліловичу.
пахова грижа
Робили хірургічне втручання по усуненню пахової грижі. Попередньо чітко проконсутьтували та зробили УЗД. Аналізи до опереції робив в іншому місці, так як далеко сюди їхати, хоча тут мало бути трохи дешевше. Попередньо дізнавався кошторис в приватних клініках, так тут значно дешевше. Приїхав в призначений час, через годину мене вже вклали на операцію під загальним наркозом. все пройшло швидко і взагалі без болю. Перевезли в 4х містну палату, пробув там 24 години ВСЬОГО !!!!, та своїм ходом на авто уїхав. Враження - все чисто, чітко, ніхто не вимагає та навіть не натякає на додаткову оплату, якби не знав - по всім проявам, як в приватній клініці. Всім дуже задоволений. Як вишенька на торті - там можна безкоштовно поїсти та ще й дуже смачно, як вдома. біля кожного ліжка є кнопки виклику персоналу, але невеликий мінус - з 4 постів виклику активним був тільки один, але й вона треба була всього 1 раз на всіх 4 осіб за добу, але все ж ... операцію проводили: Корчак Віталій Петрович – анастезіолог, Іванько Олександр Вікторович – хірург, Емір-Усеінов Таір Сеітхалілович - хірург. Окрема подяка Таіру Сеітхалілович, саме з ним комунікував весь час, він підходив та дивився, оцінював як йде після операційне загоєння, та розповів що треба для найшвидшої реабілітації.
Лапароскопічне видалення складних і великих поліпів товстої кишки
Коли в мене виникла проблема, яку потрібно було вирішувати хірургічним втручанням, я звернувся з проханням допомогти з вибором клініки до жінки брата професора, Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, заслуженого діяча науки і техніки Берегової Тетяни Володимирівни. Вона все життя співпрацює з медиками, розробляючи нові методи профілактики і лікування різних захворювань. Тетяна Володимирівна не задумуючись відповіла, це має бути Центр лапароскопічної хірургії (Хірургічне відділення сучасних та інноваційни технологій) на Харківському шосе, 121 (КМКЛ № 1). Щира вдячність і низький уклін команді лікарів Корчаку Віталію Петровичу (анестезіолог), Іванько Олександру Вікторовичу (хірург) на чолі з Трепетом Сергієм Олеговичем (хірург). На всіх етапах мені допомагав і супроводжував Емір-Усеінов Таір Сеітхалілович. Операція виконана на високому професійному рівні, без ускладнень і будь-яких переживань. Відношення до мене, пенсіонера, як і до всіх інших хворих в палаті було таким, начебто ми перші люди в державі. Професор Берегова Т.В., яка побувала в різних клініках світу, сказала, що Центр лапароскопічної хірургії за всіма параметрами, в тому числі і професіоналізму лікарів, відповідає всім світовим стандартам. Довгих Вам років праці під мирним небом!
Паховая грыжа (лапораксия)
Нещодавно проводили мені тут операцію на пахвинну грижу методом лапораксії. дуже задоволений. лікарі та хірурги професіонали своєї справи. усім дуже дякую. окрема подяка Емір-Усеїнову Таїру лікарю-хірургу.
післяопераційна грижа
Шановні добродії. З власного досвіду рекомендую обрати цей Центр лапароскопічної хірургії (м. Київ, Харківське шосе 121). Від щирого серця ДЯКУЮ чудовій команді справжніх професіоналів, лікарям з великої літери – Хірургам Таїру Сеїтхаліловичу Еміру-Усеїнову, Іваньку Олександру Вікторовичу, Трепету Сергію Олеговичу і Анестезіологу Корчаку Віталію Петровичу, а також медичним сестричкам, які допомагали в проведенні операції . Організація лікувального процесу на найвищому рівні – все чітко, швидко, якісно. Відмінна чистота і охайність, нові сучасно обладнані палати (рухомі меблі, санвузол із душем і витяжкою, кондиціонер, електронний календар-годинник, різнорівневе освітлення), смачна дієтична їжа. В цьому Центрі прийнятні та демократичні (найдешевші) ціни, співвідношення ціна-якість за надання послуг на висоті. Висококваліфікований, уважний, доброзичливий персонал, і особлива подяка лікарю, який мене вів – Таїру Сеїтхаліловичу, - дуже відповідальному, чуйному, терплячому, готовому в будь-який час вислухати і прийти на допомогу. Тому, якщо треба, не сумнівайтесь – в цьому Центрі допоможуть кваліфіковано і швидко позбутися проблем.
усунення пахової грижі
Записався на попередньо до лікаря-хірурга Таіра. Назначив чіткий час, в який він особисто мене зустрів та провів на догляд. Були сумніви по наявності самої грижі, оскільки в мене вона тільки на початковій стадії, тому Таір відвів мене до лікаря УЗІ, який підтвердив наявність грижі. Таір чітко розповів: що саме, коли будемо робити та скільки буде коштувати. Поки визначаємо час проведення операції. Але, не дивлячись на те, що відділення знаходиться в державній міській лікарні , в відділенні чисто та привітно, як би не знав, думав би, що це приватна лікарня. Таір дуже чемний та уважний лікар, рекомендую
Удаление желчного пузыря
Добрый день! Хочу высказать слова большой благодарности моему лечащему врачу, профессионалу своего дела и просто внимательному и очень отзывчивому человеку хирургу Эмир-Усеинову Таиру, хирургу Иванько А.В, анестезиологу Корчак В.П. 6.02.2024 мне была проведена лапароскопическая операция по удалению желчного пузыря. Камни беспокоили несколько лет, но никак не могла решиться, тянула до последнего. В срочном порядке стала искать клинику и врача для операции. Особое внимание уделяла отзывам пациентов на сторонних сайтах и могу с уверенностью сказать, что наличие большого количества положительных отзывов о Центре и докторе Таире соответствует реальности. Я ни разу не пожалела о своем выборе и хочу тем, кто сомневается или боится, посоветовать не тянуть время и обратиться в данную клинику, поскольку она на несколько шагов выше многих аналогичных учреждений. 1. Оперативность. Я обращалась в несколько частных клиник рядом с местом жительства. Не могу сказать, что все было плохо, но внутренний голос подсказывал, что это не мое. Продолжая поиск, примерно в 21 час я оставила запрос на обратный звонок на сайте Центра лапароскопической хирургии. Моему удивлению не было предела, когда минут через 5 мне перезвонили, причем не девочка с колл-центра, а лично доктор Таир. Он внимательно выслушал мою историю, жалобы, задал вопросы и предложил приехать к нему на бесплатную консультацию, которую мы не стали оттягивать и назначили на следующий день. После разговора у меня как камень с плеч свалился, появилось спокойствие, уверенность и понимание, что это мой врач. Ехала на консультацию абсолютно спокойно, без какого-либо мандража. Доктор Таир посмотрел анализы, объяснил, как проходит операция, какие анализы надо еще подготовить. Сразу же назначили и ее дату. Хочу отметить, что никто не настаивал на проведении МРТ, УЗИ, анализах именно в их клинике, мне сказали, сделать в любой удобной для меня лаборатории. Но цены здесь одни из самых низких в Киеве, поэтому есть смысл пройти все на месте. Доктор Таир лично отвел меня, показал, в каком кабинете, что пройти. Результаты пришли ему и мне на электронную почту. Очень удобно. 2. Постоянная связь с врачом-хирургом. После операции и до момента выписки доктор Таир приходил в палату, интересовался самочувствием. При выписке попросил отписаться, как доберусь домой и как самочувствие спустя 2 недели и месяц после операции. В системе нашей медицины столько внимания пациенту большая редкость. 3. Современная комфортная больница. В отделении сделан современный качественный ремонт, операционные оснащены самым современным оборудованием. Особо хочу отметить палаты. В обычной палате удобные кровати, шкаф для одежды, стол, стулья, кнопки вызова медсестры, кондиционер, современный душ и туалет!!! В каждой палате свой!!! В таких условиях и лежать приятно. Я не кушала после операции, но все соседки по палате отметили, что вкусно кормят. Это второй фактор, сильно меня поразивший. 4. Приветливый и внимательный персонал. Мы привыкли к «совдеповскому» подходу, когда попадя в больницу надо всем положить денежку в карман, чтоб на тебя обратили внимание. Но это точно не про Центр. Весь персонал очень внимательный, доброжелательный, никаких даже намеков на оплату. За это отдельная благодарность заведующему отделением. 5. Сама операция. Длилась в общей сложности часа 2, прошла под общим наркозом без осложнений. Отвели в операционное отделение. Выдали одноразовую медицинскую тунику, предоставили отдельное помещение переодеться, что не ставит пациента в какое-то неловкое и унизительное положение. Хирургическая сестра и анестезиолог на этапе подготовки поддерживали, подбадривали, за что им отдельное спасибо. Через 4 часа после операции уже можно было вставать, к вечеру пить воду. Несколько раз в день приходит медсестра, делает укол обезболивающего. На следующее утро попила сладкий чай с хлебом, сняли дренаж, к обеду уже была дома. 6. Период реабилитации. Тяжело было первые 3-5 дней. Несмотря на обезболивающие, было больно садиться, переворачиваться в кровати. На шестой день после отмены всех препаратов был дискомфорт в области желчного, который не был связан с приемом пищи. Через неделю все исчезло. Что касается диеты, стол №5. Нельзя жаренного, жирного, алкоголя, что я и так не употребляю. Тяжелее всего отказ от кофе и шоколада. Зато приятный бонус – хороший уход лишних килограмм. Сегодня, спустя 2 недели самочувствие отличное. 7. Цена в Центре одни из самых низких в Киеве не в ущерб качеству. Оплата при выписке. Цена, оговоренная до операции, включала все. Больше я ни за что не платила. Спасибо большое за скидку. Еще раз большое спасибо за сервис европейского качества! Искренне рекомендую ваш Центр!!!
жовчний
а кому дають знижку?
Пупкова грижа
Дуже вдячний лікарю за фахову і обширну консультацію ! Одразу помітно ,що працюють професіонали своє справи! Рекомендую👍
Консультация, с операции сняли
Хочу от всего сердца поблагодарить врача-хирурга Таира и зав.отделением Трепет Сергея Олеговича за то, что сняли большую проблему по здоровью моего мужа. В чем суть. Началась желтуха. Сдали кучу анализов, обследований. Диагноза нет. Я очень боялась, что придется делать операцию. Позвонила в центр. В телефонной консультации Таир попросил сделать МРХПГ. На следующий день мы сделали, результат получили вечером, и уже на следующий день были на консультации. Причем Таир попросил прислать ему все наши анализы и результаты обследований заранее. На консультации он очень внимательно осмотрел моего мужа и все данные и сказал, что нужна консультация Зав. отделением. Там тоже был очень внимательный осмотр, и в результате мужу сказали: "Вы не наш пациент". Причем сказали, к какому врачу обратиться в первую очередь и дали другие рекомендации. Отработано быстро, четко и качественно. Огромное спасибо вам за высокий профессионализм, внимательное и доброе отношение к пациенту и истинную добропорядочность. Низкий поклон.
Видалення жовчного міхура
Хочу щиро подякувати лікарю- хірургу Еміру-Усеїнову Таїру Сеїтхаліловичу Анастезіологу Корчак Віталію Петровичу Лікарю - хірургу Іванько Олександру Вікторовичу за успішно проведену операцію. Дякуємо за ваш професіоналізм, все пройшло на найвищому рівні. Сучасне обладнання, професійний підхід, Дуже хороше ставлення , привітний і уважний персонал! А саме головне- чистота. Окремо величезна подяка Таїру !!! Ви є лікар від Бога!!! Міцного здоров'я Вам добра і миру!!! Успіхів Вашому центру!!!
Видання жовчного міхура
Доброго дня! Можно задати питання особистого характеру, стосовно операції?
Видалення жовчного міхура
Хочу подякувати від щирого серця Лікарю з великої букви Емір-Усеїнову Таїру! Дуже уважний, чуйний, ще на консультації перед операцією справив дуже гарне враження. Все Подробно розповів про операцію, відновлення. Завжди тримає зв’язок з пацієнтом. Операція пройшла легко, успішно ! Дуже дякую за все!
Удаление желчного
Первая в жизни операция прошла успешно. Долго и мучительно решалась, месяцами искала подходящий центр для удаления желчного. В итоге наткнулась на этот и поехала в Киев из Одессы. Впечатления остались исключительно положительные🙈 Отдельное спасибо Таиру, приятный и отзывчивый человек, профессионал своего дела, всегда был на связи. Сам центр выглядит как в фильмах, все чисто и красиво, без лишних неприятных "больничных" запахов. Весь персонал очень приветливый, после нажатия на кнопку медсестра приходила максимально быстро, в палате поддерживалась чистота и порадовало даже кормление. Полностью заслуженные пять звёзд, ещё раз всем Спасибо!
Видалення жовчного міхура
Доброго дня!Сьогодні вже пройшов тиждень як я зробила операцію з виделення жовчного міхура.Дуже вдячна і задоволена профессійною и злагоденною роботою лікаря-хірурга Таіра та його командою-анастезіолога і помічниками.Операція була запланована,приїхавши у клініку,через годину була на операційному столі.Особа подяка персоналу за уважний догляд!Прокинулась у дуже гарній сучасно оборудованній палаті(доречі є досвід прибування у Австралійскому госпіталі,гарного рівня) ,і через декілька годин вже встала на ноги.Після тихої і спокійної ночі вранці о 10й,після обходу фахівців,спокійно своїми ногами пішла до машини, додому🙏,хочу зазначити що з доктором Таіром знаходишся на зв'язку постійно,відповідає на всі дзвінки та запити майже миттєво,як що не оперує.Після виписки наступного дня зняла пластир,майже не помітно втручання,і нарешті немає спазмів і неприємного відчуття як до операції🙏🙏🙏🙏 Сучасний підхід,медоборудовання,все дуже приємно вражає,хочу зазначити що також важливо --ціновий пакет дуже лояльний ,після пошука клінік і фахівців у місті Київ. Ще раз,дуже вдячна !!!за 24 години змінили моє життя,без болю та страху❤️❤️❤️❤️
Грыжа пищеводного отверстия диафрагмы
Выражаю огромную благодарность коллективу "Центра лапароскопической хирургии" по адресу Киев , Харьковское шоссе,121 (врачам-хирургам зав. отделением Трепету Сергею Олеговичу и ассистенту Таиру за быстро проведенную операцию (грыжа пищеводного отверстия диафрагмы).Собиралась на операцию два года, а теперь все позади. Моя знакомая дала мне телефон Таира, которому я писала о своей проблеме, а он терпеливо мне отвечал на протяжении дня и сопровождал до выписки с клиники. Спасибо огромное Вам за терпеливость и внимательность, .за профессионализм! Огромная благодарность мед. сестрам, санитаркам, буфетчицам! Что можно пожелать врачу? Ну конечно, здоровья! Вы столько добра делаете по отношению к другим людям, порой даже забывая о себе… Я желаю вам терпения, долгих лет, а также благополучия и отдыха. Последнее крайне важно. И пусть все, о чем мечтаете, непременно сбудется! И конечно в первую очередь Мира!!!
Оперувався 10 листопада
Сучасний центр з ремонтом, палати також сучасні з усіма зручностями і сучасними медичними ліжками з регульованими кутами нахилу в голові та ногах, регулюванням по висоті, "тривожні" кнопки виклику поруч з ліжками. Є туалет, умивальник і навіть душова (хоча навряд чи ви скористаєтесь душовою після операції )). Санітарки вчасно міняють постільне на ліжках, перегортають матраси та, здається, їх дезинфікують (радив би їм використовувати ганчірки з мікрофібри а не полотняні). Є їдальня - з голоду не впадате )) Оперувався 10 листопада у Таїра. Тільки позитивні враження. Все чітко і лаконічно. Вже наступного дня після операції був вдома. Окреме побажання стосовно перевдягань безпосередньо перед операцією - здається робити це в коридорі перед операційною не дуже ок, було б непогано поставити якусь ширмочку. Ну і хотілось би більше сучасних варіантів оплат за операцію.. more clear так би мовити ;)
Операції
А як же ви узнали, що своєчасно змінюється постіль, якщо на другий день додому?
Лапароскопічна холецистектомія. Дренування черевної порожнини.
Я шукала клініку в інтернеті з приводу видалення жовчного міхура. Критерій - якість послуги та ціна. Ваш центр на першому місці. Записалася на консультацію до Таіра, він дуже уважно вивчив мою історію хвороби відвів мене на консультацію до завідувача кафедри Трепета Сергія Олеговича (все безкоштовно). Операцію призначили на 22.11.2023. Аналізи передопераційний пакет я здала на місці в день консультації, бо Таір мене попередив, щоб я не вживала іжу та не пила в цей день. Операція з підготовкою тривала 3,5 години. Про саму операцію - я спала. Після операції, все було, як по написаному. Відвезли в палату, навіть я би сказала, що це номер з усіма зручностями. Тепло, дуже чисто, персонал дуже люб’язний. Нічого не боліло, коли занило, надавила на кнопку - медсестра прийшла дала укол. Ніч пройшла нормально: трошки спала - трошки ходила. З ранку в 10 годин 23.11.2023, після обходу, я поїхала додому. Браво Таіру та Сергію Олеговичу, це і є професіоналізм. Дякую вам за кваліфіковану допомогу. Я так довго не могла наважитися. Рекомендую цю клініку та цих лікарів. Пройшов тиждень після втручання, відчуваю себе добре, навіть травлення налагоджується. Ліків не приймаю, бо нема потреби. Одне не велике побажання майбутнім пацієнтам - відключати звук на мобільних та скоротити бесіди, бо поруч ще три людини після операції.
Лапароскопія пахової грижі
03.11.2023 лапароскопія пахової грижі. Зараз 04.11.2023 вже дома і пишу відгук. На черговому чекапі виявилась пахова грижа. Консультувався з декількома хірургами, щоб обрати шляхи вирішення. Нажаль, всі одностайно сказали цей дефект прибирається тільки хірургічно. Отже, на сьогодні що знайшов це найсучаснішніший метод оперування - лапароскопія. Обирав серед різних клінік (приватних), але ост консультацію отримав у київській лікарні #1 (на Харківському), консультував лікар-хірург Емір-Усеінов Таір Сеітхалілович. Швидко, професійно, чітко по суті. Прийняв рішення оперуватись в КМЛ 1. Лікар анестезіолог: Корчак Віталій Петрович Лікарі-хірурги: Іванько Олександр Вікторович, Емір-Усеінов Таір Сеітхалілович. Основні висновки: 1. професіонали з досвідом і люди на своєму місці 2. Приємно вразив стан палат, кабінетів, операційної: сучасно, чисто, світло, позитивно. 3. Більш ніж адекватна ціна, порівнюючи з ринком. 4. Є деталі, які треба допрацювати (напр, прибирання в палаті в 5.00 ранку без стуку), але незначні загалом. Однозначно рекомендую. Лікарям і всьому персоналу велике дякую і хай вдається допомагати людям надалі. Міцного всім здоровʼя!
Лапароскопия пресакральной кисты
С моим диагнозом пресакральная киста, при чём достаточно больших размеров 13.5х10.4 см, сначала подумал, что мне тут могут не помочь, так как отзывы в основном про грыжи и желчные пузыри, хорошо, что решил позвонить уточнить. По номеру телефону попадёте не в приёмную, где нельзя по сути ничего узнать, а на прямую к врачу Таиру Емир-Усеинову, который будет сопровождать весь путь лечения. После того как я озвучил свой диагноз (сюда я обратился уже с предварительно готовым диагнозом так как до этого побывал в нескольких больницах и клиниках, уже были сделаны соответствующие КТ и МРТ) Таир сказал смогут меня прооперировать, такие операции они делают пару раз в месяц, так как довольно редкое заболевание, озвучив при этом полную стоимость без предоперационных анализов (стоимость, если сравнивать с другими лечебными заведениями и именно лапараскопическим методом, многих приятно удивит), единственное мне пришлось подождать пока выйдет с отпуска заведующий отделением Трепет Сергей Олегович, поскольку опперация сложная и требовала его участия. Операция длилась около 4 часов, прошла успешно, что самое главное не разрезали пол живота, как было бы при классической хирургии, а осталось 2 небольших разреза и 3 прокола под дренажи, самый большой разрез, через который всё удаляли, получился около 4 см. На следующий день уже можно было вставать, ходить и кушать. В итоге имеем доступное, высококвалифицированное и современное лечение, после которого значительно уменьшается реабилитационный период (по сравнению с обычными операциями не лапараскопическим методом), хорошее отношение персонала к пациенту, если надо Таир постоянно на связи по телефону и через вайбер, каждый день, не считая общего обхода врачей, старается зайти к своим пациентам проверить и узнать самочувствие, отделение и палаты с современным ремонтом и оборудованием, все удобства в палатах. Большое спасибо Сергею Олеговичу, Таиру и всему персоналу за квалифицированную медицинскую помощь.
Лапароскопія пахової грижі
Хочу висловити подяку центру та його лікарям, особливо Таїру за теплий прийом мене, як пацієнта, швидкий та чіткий діагноз, проведену операцію грижі паху. Всім рекомендую, тому що все швидко та якісно, ​​весь процес зайняв 3 дні. Стаціонар після операції проходить легко, усі медсестри дуже уважні. Намагайтеся звертатися на ранній стадії, тому що легше провести операцію. Сама операція була без хвилювання з мого боку, тому що видно, як усі до неї готуються професійно та відповідально. Дуже радий, що звернувся саме до цього центру та вирішив свою проблему, зараз проходжу реабілітацію легко. Сподіваюся, що всі переживуть цей досвід також легко і з позитивом. Ставлю оцінку 5 з 5. Бажаю успіхів та добра лікарю та пацієнтам центру.
Пупкова грижа
Хочу подякувати лікарю-хірургу Таіру Сеітхаліловичу за успішно проведенну операцію. Все зроблено на найвищому рівні та без ускладнень. Сам центр дуже сучасний, добрі умови перебування. Персонал уважний та дбайливий, жодних нарікань.
Пупкова грижа
Враження найпозитивніше. Професійний підхід до вирішення питань пацієнтів, якісне проведення оперативного втручання. Дбайливе ставлення, привітний персонал, уважні лікарі. Все вчасно, ефективно, без затримок. Окрема вдячність лікарю хірургу Еміру-Усеїнову Таіру Сеітхаліловичу.
Удаление желчного пузыря
Очень рада, что обратилась, именно, в эту клинику к доктору Таиру. Я сама бывший медик с многолетним стажем, поэтому мой отзыв - это отзыв человека, который в теме.Если кратко, то это уже европейский уровень, я была приятно удивлена. Доктор Таир специалист самого высокого уровня, но, не могу не отметить и то, что это еще и очень внимательный, терпеливый, и душевный человек( для меня это важно). Случай у меня был не самый простой, полтора месяца я скиталась по разным клиникам, и все никак нельзя было определиться с диагнозом, а побывав на предварительной консультации у доктора Таира, все "пазлы" сложились в понятную и логичную картину. Клиника очень современная, это и оборудование, и операционная, и палаты, и, конечно, новейшие технологии проведения лечения, которые позволяют на вторые сутки после операции быть уже дома(фантастика, не правда ли). Средний мед. персонал соответствует уровню клиники. И о меркантильном. Цены на услуги в полтора-два раза ниже, чем в среднем по городу. Дорогие мои спасители - процветания вам!
Хіназія
Добрий день, ми довго не могли правильно поставити діагноз. Коли зателефонували в центр лапараскопічної хірургії, лікар Таір, запросив нас на консультацію, швидко зробив обстеження та аналізи. Діагноз, хіназія кардіоз 3ст, призначив день операції 6.07.2023 прооперував . Хочу подякувати лікарю Таір за його відношення до пацієнта професіоналізм та весь персонал, відділення професійно виконує свою роботу. Чоловік почувається добре, дякую Богу що побачила в інтернеті це відділення та зателефонувала. Дякую всьому перосоналу за допомогу. Рекомендую даний центр та відділення. .
Холецистоэктомия
Добрый день.Прошло 2 недели после удаления желчного пузыря в Центре лапароскопичной хирургии.Операция прошла на высшем уровне.Я случайно нашла этот центр в интернете,отзывы были только положительные.Теперь могу сказать,что все это чистая правда.Никаких побочек,осложнений не было.Огромное спасибо моему доктору-хирургу Эмир-Усейнову Таиру - золотые руки,доброжелательность и внимательность,профессионал.Храни тебя ,боже.Спасибо большое анестезиологам,медсёстрам,санитаркам,кухонным работникам за дружную слаженную работу в отделении.Здорово,что такое есть в Киеве.Руководителю Центра -респект.Вот и наговорила хвалебных отзывов,но это все искренне,от души.Желаю всем не болеть и мирного неба
лапароскопічна хірургія алахазії стравоход
Дуже приємне враження від Центра лапароскопічної хірургії, це відділення рівня новітніх європейських лікарень, лікувався у лікаря Таіра Емір-Усеінова, професіонал з великої літери, чуйний, уважний до кожного паціента. Мені робили алапаскопію ахалазії стравохода. Операція пройшла швидко, безболісно і на високаму рівні. Хочу виразити щиру дяку заввідділення Трепет Сергію Олеговичу його помічнику, та моєму лікарю, Таіру Емір-Усеінову а також усім працівникам відділення за професіоналізм, добросовісне ставлення до своїх обов*язків, чуйне відношення до паціентів, за уют в відділенні.В такому відділенні з такими працівниками приємно лікуватись. А тому пропоную звертатися до Центру лапароскопічної хірургії м. Київ за допомогою в лікуванні.
Рукавна резекція шлунка
Звернулася до медичного центру лапароскопічної хірургії у червні місяці з бажанням отримати консультацю з приводу лікування ожиріння за допомогою баріатричної операції. Консультацію (безкоштовну) провели Христюк Дмитро Іванович та Емір-Усеінов Таір Сеітхалілович.  Доступно  розповіли про операцію та реабілітацію, визначилися з датою. В назначений день зустрів лікар Таір та організував заселення в палату та забір аналізів(швидко, без будь-яких проблем), а також додаткову консультацію з завідувачем хірургом Трепет Сергієм Олеговичем. Наступного дня командой висококваліфікованих хірургів та анастезіологів мені була проведена операція поздовжня резекція шлунка. Після операції лікар Таір неоднократно відвідував палату виявивши турботу та увагу.  Потім був плановий обхід лікарів із завідувачем відділення хірургом Трепет Сергієм Олеговичем. Медсестри дуже привітні і приходили за першим дзіночком. Хочу зазначити що у відділенні і палатах неймовірна чистота та сучасний ремонт. Операційна кімната обладнана надсучасним обладнанням . При випіски з лікарні я отримала від лікаря Таіра рекомендації щодо післяопераційного догляду та дієти . Велика подяка всій команді лікарів які приймали участь в цій операцїї. Щіро дякую за турботу, ввічливість, чуйнісь Трепету Сергію Олеговичу та  Еміру-Усеінову Таіру Сеітхаліловичу який пілкувався про мене з початку і до кінця перебування в клініці. Дуже ввічлива , чемна і дбайлива людина.
Двухсторонняя паховая грыжа
+1
Мне 71 год. Оперировали меня по поводу 2-х сторонней паховой грыжи главный специалист Александр Викторович Иванько, анестезиолог Виталий Петрович Корчак и мой лечащий врач - хирург Эмир-Усеинов Таир Сеитхалилович. Операцию провели таким образом, что бы предотвратить возможное образование в будущем бедренной грыжи. Был приятно впечатлён высоким уровнем организованности, чёткости и профессионализма всего персонала. Таиру отдельная благодарность за его умение работать с пациентами: его тактичность, уверенность и оперативность вызывают доверие, спокойствие и глубокую симпатию. Через 3-и часа после того как открыл глаза после операции я уже мог гулять коридорами, наблюдать за работой персонала. Все девочки работают быстро, ответственно, профессионально; терпеливы и доброжелательны к пациентам. Всё это создаёт хорошую психологическую ауру. В помещениях чисто, свежий воздух, отсутствуют "больничные ароматы", удобные кровати и матрацы. Как ни старался негатива я не нашёл. Послеоперационного болевого синдрома не было абсолютно (думаю это один из критериев высокого качества проведенной операции). На следующее утро сел в своё, припаркованное на гостевой стоянке, авто и без затруднений прибыл домой. Желаю успеха всему коллективу и не снижать достигнутого уровня. С уважением и благодарностью Сергей Викторович.
Диастаз прямых мышц живота, пупочная грыжа
+1
Замечательные внимательные врачи, мед персонал отличный, за день раз 5 сами заходят и спрашивают все ли хорошо, нужно ли обезболить, я была в двухместной палате, палаты с замечательным ремонтом, кондиционер, душ с туалетом, телевизор, после операции врачи раза три четыре заходили и спрашивали все ли хорошо, мне ушивали диастаз, убрали грыжу пупочную, сделали красивый пупок и иссекли старый некрасивый шов, осталась очень довольна больницей и врачами, все на высшем уровни!
Коса пахова грижа
Доброго дня! Дуже дякую за проведену операцію косої пахової грижі 13.04.23 лікарю Емір-Усеінову Т.С. Отзив пишу 14.04.23, був вже виписаний, здолав дорогу 300км,витримав добре. Клініка сучасна, персонал кваліфікований та чуйний. Всім, у кого є подібні проблеми рекомендую звернутися саме в цю клініку
Грыжа живота
Здравствуйте! От всей души хочу поблагодарить врачей- хирургов, Иванько Александра Викторовича и Эмир- Усеинова Таира Сеитхалиловича, за профессионально проведенную мне операцию 24.02.2023г. по удалению двух грыж живота, за ответственный подход к своей работе и доброжелательное отношения. Особую благодарность хочу выразить Таиру Сеитхалиловичу за организацию всего операционного процесса и за его душевный человеческий подход. Искренне благодарю медперсонал клиники за чистоту, доброту и чуткость по отношению к пациентам. Огромное Вам спасибо. РЕКОМЕНДУЮ!!!
Пахова грыжа
Всем мира и здравия. Обратился в центр хирургии 15.03.23 с паховой грыжей. Первая мысль, которая пришла в голову: «Так чисто и красиво, что даже не страшно.» Искренняя благодарность хирургу Трепет Сергею Олеговичу, анастезиологу Корчак Виталию Петровичу и безусловно ассистенту хирурга Эмир-Усейнову Таиру Сеитхалиловичу. Ну а теперь по-существу. Посетил 3 клиники. В частной озвучили «конский» ценник, а в гос. клинике, хоть и цена была вдвое меньше, общение с хирургами вызывали сомнения (то степлер нужно самому купить, то сетку самостоятельно выбрать). В центре хирургии консультацию проводил Таир. Внимательно выслушав, отвел на осмотр к хирургу Трепет Сергей Олеговичу. После доступно и подробно рассказал об операции и реабилитации. Я дал согласие. Таир сразу же согласовал операцию на завтрашний день 16.03, оперативно организовал забор анализов крови и в 8 утра следующего дня я уже был в уютной палате. Операция была в 10.00. В операционной весь персонал и анастезиолог Виталий Петрович подготовили и морально настроили меня. Наркоз. Уснул. После операции Таир навестил в палате. Потом плановый обход докторов с хирургом Трепет Сергеем Олеговичем, сон, ужин, сон… Как итог- 3 маленьких прокола в животе, немного тянет в месте бывшей грыжи и на следующий день 17.03 выписка! Таир встречал, он же и проводил, сделав перевязку, выписку и дав напутствия по уходу. И вот медленно и спокойно, но самостоятельно я поехал домой. Кто был в больнице 30 с лишним лет назад, ощутит существенную разницу! Еще раз благодарю хирурга Трепет Сергея Олеговича, анастезиолога Корчак Виталия Петровича и, конечно же , ассистента хирурга Эмир-Усейнова Таира Сеитхалиловича! Именно такой должна быть медицина!
Лапароскопічна операція езофагокардіоміотомія з приводу рецидивної ахалазії кардії 4 ст
+1
В 1993р. я оперувався в інс. Шалимова, але не досяг результата. Хвороба у мене була ахалозия кардії 3 ст. після операції я прожив 30р., але хвороба погіршувалася і я не міг їсти, їв тільки перетерте на блендер. І коли я в інтернеті знайшов лаплраскопічну хірургію, зразу зателефонував. На мій дзвінок відгукнувся молодий, але дуже талановитий хірург Таір. Він негайно проінформував мене, і запропонував мені операцію. Коли я приїхав то Він зустрів мене, швидко зробили всі аналізи. Наступного дня я уже був в операційній. Оперували мене лікарі Сергій Олегович та Таір. Ці лікарі від Бога. 4 години вони робили складну, але майже безболісну операцію. І тільки дякувати богу що я зустрів такіх людей які допомагали мені перемогти мою хворобу. Якщо в кого є такі чі інші хвороби, звертайтесь в центр лапароскопії. Я дуже вдячний лікарям, і всьому медичному персоналу які допомагали швидко одужати. Дай Бог Вам здоров'я.
Правосторонняя прямая паховая грыжа
+1
Доброго времени суток! С радостью поделюсь своим опытом лечения правосторонней прямой паховой грыжи в центре лапароскопической хирургии в г. Киеве, по ул. Харьковское шоссе-121. Хотелось бы начать с предыстории. Диагноз для меня прозвучал как гром среди ясного неба. Долгие годы я работаю грузчиком, поднимаю тяжести. Как потом мне сказал врач, скорее всего, именно моя профессиональная деятельность и спровоцировала появление грыжи. Проблема не давала мне покоя. При ходьбе появлялась сильная боль, а во время работы она становилась просто невыносимой. Я терпел боль и боялся обращаться к врачу, но, когда появились проблемы с походами в туалет, я понял, что откладывать нельзя. К выбору клиники я подошел со всей ответственностью. Один мой знакомый несколько лет назад прооперировался в Центре лапароскопической хирургии и настоятельно мне рекомендовал мне обратиться туда. Я решил не спешить и все хорошенько разведать. В интернете я больше узнал о врачах клиники, об их квалификации, методах работы, нашел отзывы пациентов. После полученной информации я понял, что это именно то место, куда мне нужно обратиться. На входе меня встретил приветливый и доброжелательный персонал. Мне помогли найти кабинет врача, к которому я был записан заранее по телефону. Доктор выслушал все мои жалобы, провел осмотр и назначил некоторые анализы. Через несколько дней я снова пришел к врачу уже с результатами диагностики. К слову, я ни разу не стоял ни в каких очередях, все было быстро и четко по времени. Врач сказал, что в моем случае самым лучшим вариантом будет лапароскопическая герниопоастика ТАРРР с помощью полипропиленовой сетки. Я переживал, как я буду отходить потом от операции и какие потом раны шрамы останутся на коже. Но врач объяснил, что никаких разрезов он делать не будет. Для операции потребуется всего несколько микроскопических проколов, которые быстро заживут. Операцию мне сделали 08.03.2023, уже на следующий день я был дома. На удивление, я легко отошел от наркоза. Медперсонал прибегал по первому вызову, если мне что-то требовалось. Особая благодарность Таиру Сеитхалиловичу за то, что он с терпением отвечал на все мои вопросы доступным и понятным языком. Именно он развеял мои страхи и опасения и убедил в важности проведения операции. Все прошло настольно быстро, легко и безболезненно, что я теперь не понимаю, чего я вообще боялся. У меня осталась только самые приятные впечатления от этой клиники. Меня покорили все, начиная от приветливых санитарок, заканчивая хирургами – настоящими профессионалами своего дела. Палаты чистые и новые. Мне было комфортно и уютно в клинике, а главное, - моя проблема была полностью решена. Врачи до сих пор со мной на связи и интересуются моим самочувствием. Если вы ищите клинику, чтобы прооперировать паховую грыжу, то самое лучшее решение – это «Центр лапароскопической хирургии». Здесь можно спокойно доверить свое здоровье в надежные руки мастеров своей профессии. От души рекомендую!
Правобічна коса пахова грижа
Пройшов майже тиждень після операції. Була велика пахова грижа з ускладненями. Після розмови по телефону був призначений день огляду та операції. Після огляду та здачі аналізів, на другий день, зранку була операція. Підготовка, операція, та після операційний нагляд пройшли митево та безболізно. Все працювало як швейцарський годинник. Справу мав дійсно з Майстрами хірургії, та сучасним обладнанням. Після перебування в палаті стаціонара - яка відповідала всім нормам, на другий день був виписаний з лікарняним, який подовжили у сімейного лікаря. Ціна була адекватна і включала всі послуги окрім аналізів. Вважаю що відпрацювала кожна гривня на потенційно хороший результат. Займався оглядом, операцією та документами хірург Таір Сеітхалілович. Позитивна, вічлива та профессійно впевнена та обдарована людина. Дякую. Зараз почуваю себе добре. Моя оцінка злагодженому колективу 5+. Хай счастить.
Адміністратор
Висловлюємо щиру вдячність за ваш відгук про роботу нашої клініки. Ми раді, що ви відчуваєте себе добре та задоволені результатом проведеної операції. Наш колектив завжди прагне надати найвищу якість медичних послуг та забезпечити комфортний перебіг лікування для наших пацієнтів. Ми дуже вдячні за ваші слова про нашого лікаря Таіра Сеітхаліловича. Він дійсно професіонал своєї справи та завжди прагне надати максимальну допомогу пацієнтам. Дякуємо, що ви обрали нашу клініку та довірили нам своє здоров'я. Надіємося на подальшу співпрацю з вами та бажаємо міцного здоров'я!
Лечение диафрагмальной грыжи
Добрый день,хочу поделиться своей историей по поводу избавления от недуга- диафрагмальная грыжа пищевода Много лет страдала заболеванием - гастрит,несколько раз проходила обследование- гастроскопия,определяли грыжу пищевода и только в декабре прошлого года 2022,меня направили на рентген,где поставили диагноз- диафрагмальная грыжа пищевода 3 стадии. По месту проживания было предложена полосная операции,с большими рисками,продолжительностью 6 часов. Узнав о Центре лечения грыж живота в г.Киев,ул.Харьковское шоссе-121, я написала им,и что, очень важно,мне немедленно перезвонил хирург Центра Таир,посмотрев результаты обследований,предложил приехать к ним,для проведения операции методом лапораскопии. Всё прошло очень оперативно,все организационные вопросы по подготовке к операции,оформление и т.д.Таир решал в мгновение. Операцию проводил зав.отделением Трепет Сергей Олегович,операция была сложной,но успешной и длилась 1 час.10 мин. Моё пребывание в центре заняло два дня, отдельно хочу отметить очень комфортные условия,слаженную работу медперсонала высокого уровня. А уже через 8 дней я смогла выйти на работу. Сейчас,по прошествии месяца после операции,чувствую значительное улучшения,меня не мучают боли,изжога и другие " прелести" рефлюксной болезни желудка и всё это, благодаря,Сергею Олеговичу,Таиру и другим высокопрофессиональным специалистам Центра по лечению грыж живота. Рекомендую всем,имеющих такие проблемы,обратиться в этот Центр.
Администратор
Добрый день! Спасибо, что поделились своей историей. Очень рады слышать, что вам удалось успешно избавиться от недуга. Ваша история свидетельствует о том, что правильный выбор медицинского учреждения и хирурга является одним из ключевых моментов при решении проблем со здоровьем. Также, очень важно, что операция была проведена методом лапораскопии, что является более безопасным и менее травматичным методом, чем полосная операция. Мы надеемся, что ваша история будет вдохновлять других людей, страдающих от диафрагмальной грыжи пищевода, обратиться в Центр лечения грыж живота и получить квалифицированную медицинскую помощь. Желаем вам крепкого здоровья и быстрого восстановления после операции!
Видалення парапроктиту
Доброї ночі ! Хочеться дуже залишити свій відгук для майбутніх пацієнтів КМКЛ #1 Центр лапараскопічної хірургії ! В цій лікарні працюють дуже професійні лікарі хірурги, під головуванням лікаря хірурга Іванько Олександра Вікторовича , які творять дива ! В лютому місяці лікар хірург Подпрятов Сергій Сергійович мені видаляв та лікував парапроктит. Щира подяка йому за відповідальне ставлення до лікування моєї дуже неприємної проблеми🙏🙏🙏 Операція пройшла швидко та безболісно! Дуже уважно до мене ставився весь персонал клініки! Низький уклін вам, лікарі ! Нехай і надалі Ваша свята праця допомагає багатьом людям, які звертаються до вас із проблемами, пов’язаними із здоров’ям!!!!
Лапароскопічна холецистектомія
Лапароскопічна холецистектомія Валентина, 02.03.23.Хочу поділитися своїм досвідом з приводу видалення жовчного міхура. Довго вагалася, чи потрібно робити операцію, але коли напади сильного болю почастішали, зрозуміла, що відкладати більше не можна. Промоніторила в Києві клініки і зупинилася на Центрі лапароскопії клінічної лікарні номер 1 , що на Червоному Хуторі. Домовилася за консультацію з хірургом Таіром, все з'ясувала, і вже через тиждень з аналізами в призначений день операції, 16.02.в 7.30 була в хірургічному відділенні, у 8.00 - в операційній, а в 10.00 - на ліжку в палаті. Жодних негативних відчуттів не було, невеличкий біль, надвечір я вже ходила по палаті, а мені ж 72 роки. Тож щиро дякую хірургу Іваньку Олександру Вікторовичу, асистенту хірургу Таіру, анастезіологу Корчаку Віталію Петровичу за проведену операцію. Вдома я була вже 18.02. Хочу також подякувати всій команді відділення інвазивної хірургії за увагу, чуйність, професіоналізм та належне ставлення до своїх обов'язків. Щодо умов - то вони просто бездоганні, за європейськими стандартами. Тож даремно вагалася. Сподіваюся, що мій досвід стане в нагоді всім, хто боїться, і вони виберуть саме Центр лапароскопії. Не пошкодуєте!
Левосторонняя паховая грыжа белой линии живота
Добрый день всем. Столкнулся Я с диагнозом паховая косая грыжа и начал вникать где и каким образом ее устранить. Консультировался у ряда врачей во Львове. Столкнулся с предложением большенства врачей оперировать полосным способом и с космическими ценами. Зная что есть метод лапароскопии решил проконсультироваться в Киеве. Так как мой образ жизни связан с физической активностью выбрал лапароскопию и эту клинику отдав предпочтение опыту и профессиональному современному оборудованию. Позвонил, записался на консультацию. Консультация бесплатно. Проводил ее врач Таир. Отдельное спасибо доктору Таиру за быструю подготовку к операции. Все организованно на высшем уровне. Сам лично присутствовал на УЗИ брюшной полости, где обнаружилась кроме паховой грыжи грыжа белой линии живота. Очень внимательный и душевный человек. Больного ведёт до самой операции. После всех обследований привел в палату. Помимо хорошего отношения хочу отметить условия пребывания в палате. Есть все необходимое кондиционер и санузел, а также внимательный медперсонал. 22 03 23 сделали операцию.Хочу выразить огромную благодарность врачам: хирургу Иванько Александру Викторовичу хирургу Эмир. Усейнов Таир Сейтхалиловичу и анастезологу сожалению не знаю его фамилию а также всем принимающим участие в моей операции. Операция прошла успешно. С наркоза вышел легко. Медперсонал приходил по первому вызову если надо обезболивать. Отдельный респект врачу Таиру: на все вопросы были вразумительные и доступные ответы на простом языке. Учитывая непростое военное время, я учитывал ряд факторов - квалификацию врача, стоимость операции и сроки восстановления. По всем параметрам я могу поставить 10 из 10. Я надеюсь, что мой отзыв будет полезным. Большое спасибо команде Центра, особенно Таиру, за оказанную помощь и внимание. Удачи вам.
Лапароскопічне лікування пупової грижи
Велика подяка лікарям за їх професійні чудово виконані справи. Дякую санітаркам за посмішки і підтримку. Дякую за уют і комфорт у лікарняному закладі. Дякую. Мій, пройдений етап від першого прийома лікаря до виписки з лікарні має тільки позитівні враження, а саме: - довіра до професійних лікарів, відсутність моїх вагань, відсутність предопераційних хлопот, а нестурбованний, гарний настрій це рух до скорішого одуження.
Ущілина пупкової грижи
Нарешті в Києві з'явилося відділення європейського зразка з новітнім обладнанням, сучасними технологіями, комфортними умовами та високопрофесійним персоналом. Кожну хвилину відчуваєш на собі їх увагу та турботу. Особливо хочу подякувати своїм лікарям Таіру Емір- Усеїнову та зав.відділенням Трепету Сергію Олеговичу. Їхні золоті ручки та великий досвід роблять будь-яку операцію легкою та приємною. В мене була защемлена пупова грижа. Зробили лапароскопію, замість неприємного шва на животі, три маленьких дірочки, які швидко зажили. На другий день встала і пішла на каву. Ніяких побічних ефектів. Якщо і робити операцію то тільки тут в комфорті та серед професіоналів. А зав. відділенням Сергію Олеговичу Трепету бажаю і надалі тримати таку високу планку. У такого професіонала і оточення з досвідчених фахівців. Бажаю процвітання вашому відділенню
Лапароскопічне видалення пахової грижі
Приєднуюсь до відгуків. 10 лютого чоловіку робили лапароскопічну герніопластику пахової грижі, по програмі «під ключ». Операцію проводили Іванько Олександр Вікторович, та Емір-Усеінов Таір Сеітхалілович, за що їм - велика подяка (за високу кваліфікацію оперуючих спеціалістів та медичного персоналу)!!! А особливо, Таіру Сеітхаліловичу,, за консультації , та організаційні питання. Після операції пройшло 13 днів, стан проколів нормальний, загоюються.
Лапароскопічне видалення пахової грижі
Приєднуюсь до відгуків. 10 лютого чоловіку робили лапароскопічну герніопластику пахової грижі, по програмі «під ключ». Операцію проводили Іванько Олександр Вікторович, та Емір-Усеінов Таір Сеітхалілович, за що їм - велика подяка (за високу кваліфікацію оперуючих спеціалістів та медичного персоналу)!!! А особливо, Таіру Сеітхаліловичу,, за консультації , та організаційні питання. Після операції пройшло 13 днів, стан проколів нормальний, загоюються.
Лапороскопія двосторонньої пахової грижі
Хочу залишити відгук про лікарів та своє перебування у цій лікарні. 16-го лютого здав аналізи, 17-го була вже операція - лапароскопія двосторонньої пахової грижі. 18-го вже ходжу, відпустили додому. Але ж почну розповідати із самого початку. Я з іншого міста (Кропивницький), обираючи лікарню вибір пав саме на цю, тому що лікар Таір Емір-Усеінов дуже гарно та доступно мене проконсультував по моїй проблемі. По приїзду я був дуже вражений відношенням до себе. Лікар Таір на високому професійному рівні мене супроводжував на протязі всього часу. Операцію проводив лікар-хірург Іванько Олександр Вікторович. Анестезіолог - Корсак Віталій Петрович. Все пройшло добре, операція виконана професійно. Це була перша в моєму житті операція, хочу зізнатися, що я дуже хвилювався та боявся, але після спілкування з цими лікарями я відчув впевненість та довіру. Після самої операції мед. персонал мною дуже гарно опікувався, складалося враження, що я потрібен. Я був дуже вражений цим. Мені сподобалося відношення до мене. Дякую всім, з ким мені довелося зіткнутися під час перебування в цій лікарні.
Лапароскопічна холецистектомія
Проблеми з жовчним міхуром мала вже з десяток років. Лікарі рекомендували видалити, не чекати біди. Але я не наважувалася на операцію. Після довгих пошуків в інтернеті щодо вирішення моєї проблеми , зупинилась на Центрі лапароскопічної хірургії , який знаходиться на Червоному Хуторі . І в підсумку я не помилилась. Тут все відрацьовано до дрібниць, налагоджено і працює, як годинник. Безкоштовна консультація хірурга, УЗІ і здача необхідних аналізів - це година часу. Через день зранку мене вже оформляють, ще через годину я вже на операційному столі, а ще через півтори години вже в комфортабельній палаті. На наступний день вже виписка додому. Я дякую персоналу клініки, великому професіоналам своєї справи - хірургу Іваньку Олександру Вікторовичу, лікарю-анестезіологу Корчаку Віталію Петровичу. Безмежна подяка лікарю -хірургу Таіру Емір-Усеінову, який пілкувався про мене з першої і до останньої хвилини перебування в клініці. Дуже ввічлива , чемна і дбайлива людина. Як кажуть в народі хороший хірург-це скальпель в руках Бога. Рекомендую цю клініку.
Паховая грижа
Хотелось бы выразить огромную благодарность Таиру Сеитхалиловичу за отличную организацию процесса удаления моей паховой грыжи! Хирургу Иванько Олександру Викторовичу и анастезиологу Корчак Виталию Петровичу за качественно проведенную операцию! От операции до выписки - сутки! Профессионализм и прекрасные человеческие качества персонала клиники, спокойная, благожелательная атмосфера в палате после операции впечатлили. Обратившись в «Сучасний центр гриж живота» я не ошибся! Рекомендую!
Рукавна резекція шлунка
Залишилася дуже задоволеною лікарем Плюта Ірина Іванівна. З першої хвилини вона огортає тебе своєю увагою і не покидає, відповідає на всі питання, з розумінням відноситься до усіх твоїх бздиків та страхів, заспокоює і налаштовує на позитив і на результат! Такий професіоналізм і тубрута підкупають з першої ж хвилини і немає жодного сумніву, що ти в надійних добрих руках. Персонал - просто зіроньки, укольчики на будь-який смак, крапельнички як найкращі коктейлі на барі десь на берегу океана :) Чи то я так за батьківщиною сумувала, чи то у нас і справді люди такі офігенні. Всі привітні, усміхнені, безстрашні жіночки! Низький їм уклін за таку віддану працю у такі лихі часи! Новюхонький ремонт хірургічного відділу такий, що Добробут, Ісіда і Адоніс відпочивають і спостерігаючи заздрять. Все чистенько, гарненько, білі вишиваночки на блакитних стінах. Дуже приємно знаходитися, в приміщенні тепло, годують смачно, лікарі з почуттям гумору - мені все сподобалося. Якби не відходняки після наркозу - приходила би щотижня просто потусити з дівчатами)))) Щиро дякую за турботу! Прям в серденько! ❤ Наша Україна і наші люди - найкращі! ❤
Удаление желчного пузыря
Добрый день! Хочу поделиться своей историей выздоровления и начало новой жизни. Последние десять лет у меня была желчнокаменная болезнь со всеми ее не приятными и не удобными проявлениями, я искала и опробовала все нетрадиционные методы, чтобы растворить камень, но камни росли и появлялись новые… мне было страшно удалить орган из своего тела, не понимала как можно жить так… а в это время все остальные органы пищеварения страдали от дисфункции желчного пузыря… По внутреннему отклику начала работать с психосоматикой и психологическим состоянием своей души и тела, пришла к полному пониманию и ощущению своей жизни здесь и сейчас. 17 января я ощутила и приняла решение жить полноценной жизнью, а не от боли до боли. Начала искать врача и клинику в Киеве, чтоб провести операцию и по отзывам о докторе Таире и его команде поняла, что нашла. Написала доктору, созвонились утром 18 января, после обеда была в клинике на бесплатной консультации у доктора Таира и услышала все ответы на свои вопросы, для меня было важно оперироваться у врачей которые проводят такие операции каждый день и даже не одну за день, не просто работу работать, а быть профессионалом в своем деле, все эти аспекты были удовлетворены и мы назначили на 25 января операцию. В день консультации я здала анализы в этой же клинике, что очень удобно. Утром 25 января в 7:30 я была уже в клинике, доктор Таир встретил меня и провел в палату, отделение после ремонта, в палате душ и туалет, тепло и комфортно. Медсестра сделала кардиограмму и около 9:00 я отправилась в операционную, новое оборудование, чистота и уверенность врачей и всей команды не оставляли и капли сомнения во мне. Операцию прошла успешно, после обеда я уже отошла от наркоза и смогла встать в туалет, конечно была не большая боль но медсестры кололи обезболивающие, все в допустимых нормах и ничего лишнего. Доктор Таир приходил в палату и доступно и мягко объяснял все что происходит с организмом и что надо делать дальше, чтоб выздоровление проходило быстрее. Выписалась я утром 27 января в хорошем состоянии и полном понимании, что у меня началась новая жизнь, без боли и ограничений! Сегодня две недели после операции, я абсолютно счастлива и в гармонии со своим телом. Боли не ощущаю, швы маленькие и зажили на 80% ушел вес -7 кг, очистилась и посветлела кожа, легкость в животе, насыщение пищей в малом количестве. Хочу поблагодарить доктора Таира и всю команду врачей и мед персонал, профессионалы и люди на своем месте и творят для людей в это не легкое время!!! Благодарю, что вы есть и я вас нашла, будьте…
Операція по видаленню пахової грижі
На початку цього року у мого тата діагностували пахову грижу. Там ‚де він проживає, на жаль, немає медичних закладів, які можуть прооперувати, тому вирішили пошукати в Києві. Знайшли в інтернеті цю клініку. Підкупила ціна та те,що перша консультація була безкоштовною,і також те, що коли я написав в телеграм, то мені відразу відповіли (це було десь о 22.00). Тому швидко домовилися про первинний огляд і наступного ранку поїхали на обстеження. Після обстеження вирішили робити операцію тут, методом лапіроскопії. Хочу відмітити Таїра (лікар, який робив первинний огляд). Професіонал своєї справи і завжди був на зв'язку та давав відповіді на всі запитання. Операція тривала десь близько 2х годин, а наступного дня мій батько вже був виписаний зі стаціонару. Також хочу подякувати від мого тата всьому персоналу: хірургам, анастезіологам, медсестрам, які обслуговували після операції. Минув майже місяць, батько почувається добре. Дуже вдячні, бажаємо здоров‘я та миру всьому персоналу!
Операція ТАРР
Дуже вдячний лікарям та іншому медичному персоналу за професійну роботу, відповідальне ставлення. Сучасне обладнання, комфортні умови. Швидко зробили операцію, дбайливо доглянули потім. Рекомендую.
Правосторонняя паховая грыжа
Хочу поделиться своим опытом с людьми, которые колеблются по поводу операции паховой грыжи. После болезненного появления у меня правосторонней паховой грыжи, я долго боялся операции, ходил с поясом, мучился, терпел боли. После общения с знакомыми у которых была эта ситуация, я решился на операцию. По отзывам в интернете, я выбрал этот Центр лечения грыж живота, и не ошибся. После посещения клиники, и общения с доктором Таиром, который очень профессионально, доступно и понятно убедил меня в необходимости операции я понял, что попал куда надо. Сразу же сдал анализы и договорился о дне операции (по моему усмотрению). В назначеный день доктор Таир встретил меня лично и провел по всем этапам подготовки к операции: оформление документов, заселение в палату, вплоть до операционной. Все быстро, четко, с уважением и позитивным настроением. В операционной очень хорошая, спокойная атмосфера. Профессиональные действия ассистентов хирурга, мягкий убаюкивающий голос анестезиолога, мгновение и меня уже везут в палату. Я даже не понял, что это было. В палате я постоянно находился под присмотром доктора Татра и медсестер. Днём я уже ходил по палате, а на следующий день после завтрака уехал домой. Сейчас прошла неделя после операции, чувствую себя хорошо (если не сказать отлично, учитывая операцию). Поэтому, хочу обратиться ко всем, кто думает делать или нет лапороскопическую операцию паховой грыжи. Обязательно делать! И чем раньше, тем лучше. Этим Вы избавите себя от мучений, неудобств и перспективы получить защемление паховой грыжи. О больнице: новая, чистая, светлая, современное оборудование в палатах тепло, туалет, телевизор. Медперсонал доброжелательный, внимательный, предупредительный с позитивным настроением. Хочу выразить огромную благодарность врачам, проводившим мне операцию. Хирург- Иванько Александр Викторович. Хирург -Эмир Усейнов Таир Сейтхалилович. Анестезиолог- Корчак Виталий Петрович, а также всем принимающим участие в моем лечении. Рекомендую обращаться по поводу лапороскопического удаления паховой грыжи только сюда.
Лапароскопической холицистэктомия
+1
Хочу выразить бо льшую благодарность хирургу медицинского центра лапароскопической хирургии Эмир-Усэинову Таиру Сеитхалиловичу за профессионально проведенную операцию - лапароскопическую холецистэктомию и прекрасные человеческие качества, которые с первого знакомства вселяют надежду на благоприятный исход лечения. После бесплатной онлайн консультации с Таиром (он так представился) было решено доверить свое здоровье этому хирургу и человеку с большим, добрым сердцем. После всех лабораторных и диагностических обследований мне была назначена операция на 24.01.2023г. До операции Таир всегда был на связи, поддерживал меня, отвечая на все интересующие вопросы. Операция прошла успешно. После выписки из стационара 26.01.2023г., Таир продолжает консультировать меня, даёт нужные рекомендации по восстановления здоровья. Благодарна всему коллективу отделения за чуткое и внимательное отношение к больным.
Правосторонняя паховая грыжа.
+1
25.01.23 решил обратиться за помощью по поводу паховой грыжи . В этот же день получил качественную консультацию, обследование УЗИ, а также сдал необходимые анализы. Простота всех этих услуг заключалась в том, что Таир практически за руку провел по кабинетам специалистов и по времени заняло около 1-1,5 часа (точнее время не фиксировал) По предложению Таира выбрал сам себе дату операции и 27.01. был успешно прооперирован, а на следующий день выписан из отличной двухместной палаты отделения. Отзыв пишу на следующий день после выписки. Самочувствие нормальное. Немного побаливают места проколов на животе, что естественно, так как ранки свежие. За обслуживание в Центре лапароскопичной хирургии ставлю твердую 555. Спасибо всей команде Центра, особенно Таиру, за оказанную помощь и внимание. Удачи Вам. .
Видалення пупкової грижі
+1
Вдячна хірургу Таіру за проведену операцію, Лапараскопія пупкової грижі. Все пройшло швидко та комфортно . Консультація безкоштовна . Ціна операції нижча чим в інших клініках в яких я дізнавалась ціни. Аналізи можна принести свої . Лікар контролює весь процес від консультації до виписки . Медперсонал завжди приходив по виклику . Палати чисті та нові . Лікар завжди на зв’язку . Рекомендую хірурга Таіра , без сумніву!
Видалення пупкової грижі
+1
Дякую, хірургу Таіру, за операцію та ведення від консультації до виписки . Консультація безкоштовна ! Аналізи можна принести свої і ніхто не займався здирством ,що аналізи мають бути тільки їх . Ціна за операцію нижче чим будь де по місту Києву. Ціна включала в себе повністю все , без додаткових витрат . Палати чисті і нові , медперсонал завжди приходив по визову. Лікар завжди на зв’язку . Сміливо можу рекомендувати Хірурга Таіра. Бажаю Вам успіху у Вашій справі!
Лапароскопическое удаление желчного пузыря
Хочу поблагодарить весь медперсонал клиники, а особенно Таира за лапароскопическое удаление желчного пузыря. Все сделано быстро и профессионально. Через 2 недели уже и не вспоминаю об операции. Спасибо.
Лапароскопічна холецистектомія
Проблеми з жовчним були давно. Довго не міг наважитися на операцію, хоча мені її дуже радили. Вибирав клініку і зрозумів, що найбільший досвід у хірургів Центру лапороскопічної хірургії. А після знайомства з лікарем Таіром Сейтхаліловачем, був певен, що мій вибір правильний. Він супроводжував мене з першої хвилини прийому і до самої виписки. Чемний, уважний, професійний лікар і хороша людина... Дуже вдячний йому. Операцію робив Сергій Олегович, великий професіонал у своїй справі хірурга. Йому мій уклін. А також всім сестричкам і всьому персоналу клініки. Бажаю Центру професійної наснаги і всіляких гараздів ! Рекомендую всім !
Лапароскопическое удаление левосторонней паховой грыжи
Выражаю признательность и благодарю врачей :Корчак Виталия Петровича-анестезиолога, Иванько Александра Викторовича-хирурга ,Эмир-Усеинова Таира Сеитхалиловича -ассистента , за проведённую операцию по лапароскопическому удалению левосторонней паховой грыжи в . 07.12.22 в 8-00 в назначенное время я прибыл для проведения операции, в 9-00 я был на операционном столе, а в 11-50 уже в кровате, в палате.Ничего не чувствовал во время операции, медперсонал провёл её на высоком профессиональном уровне. В 15-00 я уже вставал и мог передвигаться. 08.12.22 был выписан из больницы. Самочувствие нормальное. Ещё раз всем СПАСИБО.
Паховая грыжа
Обратился в центр с паховой грыжей. Онлайн запись на бесплатную консультацию, мгновенный ответ врача, встреча с врачом на следующий день, сдача всех необходимых анализов в этой же клинике и назначение даты операции. Через день с утра была проведена операция, а в обед следующего дня в хорошем самочувствии вернулся домой. Очень благодарен всем, кто принимал участие в моём лечении, особенно доктору Таиру. Клинику рекомендую однозначно.
Удаление правой паховой грыжи, без защемления
Добрый день! 12.01.2023 в данном центре мне сделали операцию по удалению правой паховой грыжи, решил оставить отзыв! Рассказывать о крутости врачей и центра не буду, об этом оставлено много положительных отзывов другими пациентами, и это все правда, твердая 5!!! Расскажу свой случай, временно живу на Оболони (вообще ВПО, с Бахмута, Киев знаю плохо) и имею группу инвалидности с заболеванием "Рассеянный склероз". Грыжу заметил сам, обращался за консультациями в частные клиники в своем районе, в связи с моим заболеванием получал либо отказ, либо цена операции возрастала на треть (доп. анализы, консультации, стационар и т.д.). Походил, отчаялся, позвонил в данный центр (сайт центра находил и раньше, но т.к. данный центр далеко от Оболони, искал то что ближе). В итоге: 1) 09.01.2023 приехал на прием к хирургу (мой диагноз никого не смутил, оказалось я там такой не первый), в тот же день сдал анализы (для УБД на анализы скидка + не куча анализов как в частных клиниках, а только необходимые). 2) 12.01.2023 в 8.00 утра приехал в центр, сделал ЭКГ в 10:00 подготовка к операции в 12:00 уже находился на койке в палате. 3) 13.01.2023 в 12.00 уже был дома. Операция делалась лапароскопическим методом, в остальных клиниках мне предлагали обычную полостную. Боли, после операции нет, обезболивающее в больнице кололи, дома ничего не принимал, на перевязки ездить тоже не нужно, все пластыри давно снял. В общем все обошлось в 19300 грн, минимум потраченного времени, отсутствие стрессов проблем и т.д.
Удаление желчного пузыря
В начале декабря стал вопрос о предстоящей операции по удалению желчного пузыря у сына. Промониторив много предложений разных клиник, мое внимание привлекли положительные отзывы о Центре лапароскопической хирургии на Красном хуторе. Оставив заявку на бесплатную консультацию, была приятно удивлена мгновенной обратной связью. Врач Таир согласовал время встречи. Приятный в общении , внимательный к деталям, УЗИ на месте, подтверждение диагноза, согласование даты операции. Все быстро и профессионально. Сомнений, что будем оперироваться в этом Центре не было. Дальше тоже все на высшем уровне. Операция, сопровождение от начала операции и до самой выписки. Огромная благодарность Врачу Таиру Эмиру -Усеинову и всему персоналу Центра за высокий профессионализм и отношение к клиенту.
Лечение варикоза
Обращался с проблемой варикоза на правой ноге, врачи очень хорошие (отдельное спасибо Таиру Эмиру-Усеинову за сопровождение на всех этапах от обследования до выписки после операции). Пишу отзыв спустя месяц, пока все более чем хорошо, спасибо большое за качественную и ответственную работу, рекомендую
Лапароскопія грижі
Пройшло вже більше двох тижнів після лапароскопічного видалення грижі, почуваюся супер! Хотів би подякувати лікарю Таіру, за його професійний підхід до пацієнтів. Так як це моя перша операція, то звісно в мене був страх, а Таір своїм професіоналізмом мінімізував його, що на операційний стіл я лягав з посмішкою. Все пройшло досить швидко 30 листопада консультація, 1 грудня операція і 2 грудня я уже дома і без грижі! В операційному блоці обладнання у відмінному стані, палата де я був також у відмінному стані. P.S. Хто має проблеми зі здоров'ям даного характеру раджу звертатись в дану клініку і довіритись лікарям як Таір. Будьте здорові!
Отзыв
Выражаю признательность и благодарю врачей :Корчак Виталия Петровича-анестезиолога, Иванько Александра Викторовича-хирурга ,Эмир-Усеинова Таира Сеитхалиловича -ассистента , за проведённую операцию по лапароскопическому удалению левосторонней паховой грыжи в . 07.12.22 в 8-00 в назначенное время я прибыл для проведения операции, в 9-00 я был на операционном столе, а в 11-50 уже в кровате, в палате.Ничего не чувствовал во время операции, медперсонал провёл её на высоком профессиональном уровне. В 15-00 я уже вставал и мог передвигаться. 08.12.22 был выписан из больницы. Самочувствие нормальное. Ещё раз всем СПАСИБО.
Видалення апендициту
Хочу подякувати колективу хірургічного відділення сучасних та інноваційних технологій, директорові закладу Іваньку О.В. та лікуючому лікарю Таіру за успішно проведену лапароскопічну операцію 06.12.2022, за підтримку та турботу до і після операції, за комфортні умовами та смачне дієтичне харчування. Дякую. Всім здоров‘я та Перемоги.
Удаление желчного пузыря
Хочу выразить огромную благодарность всему персоналу за проведенную 09.12.2022 операцию, а также за послеоперационный уход. Особенно врачу Трепет Сергею Олеговичу, анестезиологу Корчак Виталию Петровичу и , конечно же, ассистенту Таиру. Всё было сделано на высшем уровне.Сразу видно - работают профессионалы своего дела. Рекомендую центр лапароскопической хирургии!!!
Удаление пупочной Грыжи
Був дуже приємно вражений, від отриманої турботи і сервісу. Дуже гарне ставлення всього медперсоналу. В палаті все нове, все працює, є світло, навіть Wi-Fi. Окреме дякую за турботливість и постійний контроль стану хірурга Таіра. Дуже ввічливий та турботливий Врач. Буду рекомендувати всім своїм знайомим.
Видалення апендициту
Хотів би подякувати лікарям Таіру Емір-Усеінову та Трепету Сергію Олеговичу за якісно проведену лапароскопічну операцію. У листопаді 2022 року звернувся на консультацію - була підозра на повторну грижу, проте в ході операції з‘ясувалося, що проблемою був апендицит і спайки. Лікарі все це видалили, загалом якісно провели операцію і на другий день я зміг піти додому. Окремо хотів би подякувати Таіру Емір-Усеінову за якість консультацій і повний супровід від першого звернення до виписки з лікарні. Вражений загальним підходом до пацієнта. Трепет Сергій Олегович - професіонал з великим досвідом. Ще раз дякую лікарям і однозначно рекомендую, якщо вам необхідна консультація лапароскопічних фахівців.
Лапароскопічна операція 2 гриж одночасно
Хочу подякувати лікарю Эмиру-Усеинову Таиру Сеитхалилович за проведення лапароскопічної операції 2 гриж одночасно і супроводження всього процесу. Операція була не із простих, я консультувався у пари топових лікарів в Києві та у своєму місті (аналізував по коментарях гугл), більшість казала що це неможливо зробити лапароскопічно, бо в мене було пару операцій і у животі дуже багато спайок буде, але Таир зміг. Це була не проста операція і тривала довше запланованого, але все закінчилося вдало. Через день я вже виписувався. Саме відділення сучасне, ліжка зручні та всі дуже привітливі. Дуже радий що обрав саме цього лікаря
Правосторонняя прямая паховая грыжа.
Правосторонняя прямая паховая грыжа. Прошерстив весть интернет, остановился на этом центре. У меня все было как описано в отзывах и на сайте. 3 дня на все про всё. Шикарная палата, шикарная операционная. Все новое и красивое. Хочется выразить огромною благодарность этому "швейцарскому часовому механизму" под названием операционная бригада. Как только я оказался на операционном столе, заработал этот слаженный механизм. Я хотел все-таки проконтролировать работу хирургов, но бдительный анестезиолог заметил это, и все-таки усыпил меня. На следующий день после операции я был дома. Большое спасибо высококвалифицированным хирургам и заботливому медперсоналу. Особая благодарность умному, целеустремленному молодому хирургу Таиру. Он меня подготовил к операции как физически, так и морально. Фактически поговорив с ним на первом приеме, я понял, что буду оперироваться в этом центре и не ошибся. Всем рекомендую не пожалеете, и не запускайте грыжу.
відгук
Хочу подякувати всьому персоналу закладу, за чудову роботу. Лікуючим лікарем в мене був Таір( була операція з видалення грижі білої лінії жовота), приємно здивований професійним підходом до пацієнтів, завжди знаходився на зв'язку. Чудовий заклад з гідним ремонтом, пацієнт має все необхідне. Дякую.
Відгук про операцію
Хочу залишити відгук про Центр лапароскопічної хірургії. В цей заклад ми звернулись в перший раз, для проведення операції по видаленню жовчного міхура моїй матусі. Дуже сподобалося відношення лікарів, а особливо вразив результат їхньої роботи. На другий день моя мама могла вже самостійно вставати і обслуговувати себе. Хочеться відмітити молодого, перспективного лікаря Таіра. Дуже чемний по відношенню до людей і справжній знавець своєї справи. Як людина, яка бачила вдалий результат операції хочу іншим людям порадити саме цю клініку.
Лапароскопія грижі
Операція пройшла швидко та професійно.
Відгук
Доброго дня. З великою вдячністю хочу написати відгук дуже уважному лікарю Таіру та усьому колективу медиків. Проблеми зі здоров’ям це те, за що переживаєш і хвилюєшся найбільше, особливо, коли це оперативне втручання! (Моїй бабусі видалили жовчний міхур. ) Лікарні іноді лякають, але, на щастя, тут зовсім інша ситуація. Люди, які тут працюють - професіонали свого діла. Цілодобово ти окутаний увагою та турботою. Реабілітаційний період проходить добре, усі створюють комфортні умови для перебування. ✔️сучасне обладнання ✔️комфортні палати ✔️смачна, дієтична їжа ✔️уважний персонал 🙏
Подяка працівникам хірургічного відділення сучасних та інноваційних технологій,лікарю Емір-Усеїнову Таіру Сеітхаліловичу, директорові закладу Іваньку Олександру Вікторовичу
З перших хвилин перебування в лікарні відчув доброзичливе, уважне ставлення, починаючи з працівників клініко-діагностичноі лабораторіі, молодшого та середнього медперсоналу хірургічного відділення і, звичайно, професіоналізм лікарів.Щиро дякую лікарю Емір-Усеїнову Таіру Сеітхаліловичу,який разом зі своіми помічниками,а також завідувачем відділення анестезіологіі Корчаком В.П. впевнено, професійно і безболісно виконали лапараскопічну операцію на паховій грижі. В до- і післяопераційний період лікар постійно цікавився станом здоров'я, самопочуттям, неодноразово заходив в палату,надавав рекомендаціі щодо ефективного лікування , навіть в телефонному режимі після виписки на другий день. А ще вдячний директорові закладу Іваньку Олександру Вікторовичу за сприяння в вирішенні організаційних питань мого перебуванння в лікарні. Незважаючи на свою зайнятість, він знайшов час поспілкуватися зі мною безпосередньо в своєму кабінеті. Чуйність і доброта керівника лікарні до пацієнтів, в т.ч. поважного віку (а мені вже 70), теплі слова про колектив, сучасне ефективне обладнання, особлово в операційних, належні умови лікування хворих, обладнані палати-це далеко неповний перелік людських та ділових якостей, притаманних директорові. Попри сигнали повітряних тривог, лікарі закладу своїми вправними руками, світлим розумом, добрим обнадійливим словом,зберігаючи душевну рівновагу, роблять все, щоб хворі почували себе більш щасливими.Адже дев'ять десятих нашого щастя залежить від здоров'я. Успіхів Вам, шановні професіонали, міцного здоров'я!
Грыжа пищеводного отверстия диафрагмы
Добрый день. Хочу выразить огромнейшую благодарность Христюк Дмитрию Ивановичу и его ассистенту Таиру Сеитхалиловичу, за их профессионализм и отношение к больным. Отдельная благодарность всему медперсоналу за внимание и чуткость к пациентам. Очень рада, что нашла и обратилась именно к Вам! У меня была лапароскопическая крурорафия с фундопликацией по Ниссену и дренирование брюшной полости 16.11.2022 г. по удалению грыжи пищеводного отверстия диафрагмы. Состояние после операции удовлетворительно, на обходе все внимательные и доброжелательные. этап восстановления проходит хорошо. Впечатления остались самые приятные: хорошие палаты, свежий воздух, тишина и спокойствие. Рекомендую!
Лапараскопічна герніопластика пахової кили та грижі білої лінії живота
28.10.2022 моєму батьку була проведена лапараскопічна герніопластика пахової кили та грижі білої лінії живота. Хочу виразити свою вдячність лікарю хірургу ТАІРУ СЕІТХАЛІЛОВИЧУ , всьому персоналу відділення та операційній бригаді. Таір приділив нам багато уваги, особисто організував та супроводжував на консультації з повним обстеженням з кардіологом та анестезіологом. Сподобалось все і увага і дійсно сучасний центр. Операційна обладнання всім сучасним обладнанням. Сучасні палати для хворих, все зроблено для людини та комфорту. Уважний медперсонал, після операції приділялось багато уваги і необхідної допомоги хворому. Гарне відношення та золоті руки у лікарів. Дуже вдячні всьому колективу. Процвітання вам !!!
Операція по видаленню жовчного міхура
Висловлюю щирі слова вдячності прекрасному і дружньому колективу медиків за гарний догляд та проведену кваліфіковану операцію по видаленню жовчного міхура для мого тата.Операція пройшла успішно, після чого його перемістили в гарну і комфортну палату. Навіть після виписки лікарі й надалі хвилюються про самопочуття пацієнтів. Особлива подяка лікарю Емір-Усеінову Т.С.який дійсно професіонал своєї справи.Лікар ввічливий,турботливий,відповідальний.Від щирого серця бажаю Вам завжди залишатися лікарем високого покликання.
Операція по видаленню жовчного міхура
Висловлюю щирі слова вдячності прекрасному і дружньому колективу медиків за гарний догляд та проведену кваліфіковану операцію по видаленню жовчного міхура для мого тата.Операція пройшла успішно, після чого його перемістили в гарну і комфортну палату. Навіть після виписки лікарі й надалі хвилюються про самопочуття пацієнтів. Особлива подяка лікарю Емір-Усеінову Т.С.який дійсно професіонал своєї справи.Лікар ввічливий,турботливий,відповідальний .Від щирого серця бажаю Вам завжди залишатися лікарем високого покликання.
Людмила
Провели операцію (стентування сечоводу) на високому рівні, персонал дуже уважний, з гумором і без страху лягла на операційний стіл, умови в палаті дуже добрі!
Стентування сечоводу
Провели операцію (стентування сечоводу) на високому рівні, персонал дуже уважний, з гумором і без страху лягла на операційний стіл, умови в палаті дуже добрі!
Марина Котвицька
Хочу висловити свою подяку хірургу Трепет С.О. за чудову роботу та швидке видалення жовчного міхура,а також хірургу Таіру за допомогу у відновленні,за те,що неодноразово заходив в палату і запитував про самопочуття, за безболісне та швидке одужання. Лікарі від Бога. Рекомендую!!!!!
Лапароскопія пахової кили та білої лінії живота
28.10.2022 моєму батьку була зроблена складна лапароскопічна герніопластика пахової кили та грижі білої лінії живота. Хочу виразити слова подяки всьому медперсоналу та особисто хірургу Таіру Сеітхаліловичу! Батько людина похилого віку з хворим серцем і ми дуже переживали як усе це він перенесе. З самого початку і до виписки Таір приділяв нам багато уваги, особисто організував консультації з чудовим кардіологом та анестезіологом (зав. відділенням), відповідав на всі питання та завжди був на зв'язку. Відділення та операційна оснащена всім сучасним обладнанням, сучасні дуже комфортні палати! Все зроблено для комфорту людини! Уважний післяопераційний уход медперсоналу за хворим! Ми дуже задоволені всім, я знайшла лікаря до якого не страшно звернутися і можно сміливо довіритися. Бажаю тільки всього найкращого людям які працюють в цьому сучасному центрі ..розвитку та процвітання. Дякуємо вам Таір! Хочу ще сказати людям, які шукають хороших лікарів, звертайтеся в цей центр без сумніву, у лікарів дійсно золоті руки, і ви будете дійсно задоволені на всі 100%, бо в мене є з чим порівняти!
Грыжа белой линии живота
Добрый день! Хочу поблагодарить всю команду профессионалов, которая помогала в решении моей проблемы. Обращаясь в данную клинику, я и подумать не мог что все пройдет настолько быстро! Приехав на консультацию, принимал врач Таир Сеитхалилович, определили грыжу белой линии живота и диастаз. Рекомендации- операция. Сразу дал согласие на проведение. Сдав все необходимые анализы( к стати это можно сделать в клинике) через несколько дней была назначена дата. Все прошло очень, быстро. Отделение, палата, отношение- все на высшем уровне. Время пребывания в клиники всего 1 день. Опомнится не успеваешь, а все сделано, операция проводилась лапароскопически. Еще порадовала- финансовая сторона. На консультации оговорив нюансы операции была озвучена стоимость (общая), в которой были включены все расходы: медикаменты, проведение самой операции, палата, питание. На мой взгляд- это очень удобно. Подведя итог, могу с уверенностью сказать, если у Вас возникли любые вопросы касающиеся грыж- сразу обращайтесь в данную клинику за высококвалифицированной профессиональной помощью.
Грыжа белой линии живота
Добрый день! Хочу поблагодарить всю команду профессионалов, которая помогала в решении моей проблемы. Обращаясь в данную клинику, я и подумать не мог что все пройдет настолько быстро! Приехав на консультацию, принимал врач Таир Сеитхалилович, определили грыжу белой линии живота и диастаз. Рекомендации- операция. Сразу дал согласие на проведение. Сдав все необходимые анализы( к стати это можно сделать в клинике) через несколько дней была назначена дата. Все прошло очень, быстро. Отделение, палата, отношение- все на высшем уровне. Время пребывания в клиники всего 1 день. Опомнится не успеваешь, а все сделано, операция проводилась лапароскопически. Еще порадовала- финансовая сторона. На консультации оговорив нюансы операции была озвучена стоимость (общая), в которой были включены все расходы: медикаменты, проведение самой операции, палата, питание. На мой взгляд- это очень удобно. Подведя итог, могу с уверенностью сказать, если у Вас возникли любые вопросы касающиеся грыж- сразу обращайтесь в данную клинику за высококвалифицированной профессиональной помощью.
Лапароскопическая холецистэктомия
При выборе клиники для проведения лапароскопии желчного пузыря (холецистэктомии) с супругой посетили несколько авторитетных заведений и квалифицированных специалистов и постоянно испытывали какие-то сомнения... Думаем, что как в народе говорят: не смогли найти "своего" врача. Пребывая в поисках, фактически совершенно случайно нашли сайт Центра лапароскопической хирургии и решили отправить заявку на сайте для получения консультацию. Первым же неожиданным приятным сюрпризом было то, что в течение 5 минут после отправки заявки, !!поздним вечером!! позвонил наш будущий лечащий врач Таир и предложил провести абсолютно бесплатную консультацию и УЗИ в клинике. После дорогостоящих консультаций в клиниках такое предложение нас насторожило еще больше )) Начав мониторить отзывы о клинике, в том числе и на Google Business опасения увеличились еще больше - фактически на протяжение 2 лет клиника получала "твердую пятерку" у своих многочисленных пациентов. Но все же решили рискнуть и, конечно же, ни разу не пожалели. Операционные, кабинеты, оборудование - все на высшем, я бы сказал "инновационном" уровне. Но, безусловно, основа-основ - это отношение врачей, даже язык не поворачивается назвать их "медицинским персоналом", это Люди с большой буквы, основным смыслом жизни которых является служение своим пациентам. Поверьте, когда я говорю, что они готовы прийти на помощь в любое время суток - это не пустой звук, а проверенный практикой факт и в этом огромная благодарность нашему врачу Таиру, а также Владимира Викторовича за блестяще проведенную операцию. Уже через 20 часов после проведенной операции мы вернулись домой, а главное супруга могла передвигаться абсолютно без посторонней помощи, думаю дополнительные комментарии излишни.
Солонин
19.10.2022 был поставлен диагноз - правостороняя косая паховая грыжа.Благодарю за филигранно проведённую операцию - герниопластику ТАРР.Я курильщик с долгим стажем. Встал на третий час после операции что-бы предаться этой пагубной привычке.)))Хочу выразить благодарность персоналу Центру Лапароскопичной Хирурги и Сергею ОлеговичуТрепету ,Таиру Эмир-Усенову за их профессионализм и золотые руки! С уважением Сергей Солонин. P.S. Рекомендую своим побратимам.
Грижа білої лінії живота
Хочу написати відгук про лікаря Таіра. У мого чоловіка була грижа білої лінії живота. Після отриманої консультації у лікаря Таіра,була зроблена операція методом лапороскопії. Все пройшло добре. Ми вдячні лікарю за його увагу,відношення до пацієнта. І велика подяка медперсоналу.
Лапороскопічна операція по видаленню жовчного міхура
18.10.22 була проведена лапороскопічна операція по видаленню жовчного міхура (з каменем великого розміру) 19.10.22 я був вже виписаний. Хочу виразити свою вдячність всьому персоналу відділення та операційній бригаді за високий професіоналізм і ввічливе відношення. Рекомендую звертатися за допомогою!
Лапароскопия двусторонней паховой грыжи
Здравствуйте уважаемые сограждане, кто окажется в ситуации аналогично моей! Так уж случилось, что пришлось обращаться в клинику после 10 лет мирного сосуществования с левосторонней паховой грыжей, размером с хороший грецкий орех. Приподнял немного лишнего и..., моя прямая паховая левосторонняя грыжа превратилась в косую, неприятное зрелище..., да и появилась прямая правосторонняя, одним словом, полный комплект. Нашел прекрасную клинику по решению моей проблемы. Хочу выразить самые тёплые слова благодарности доктору Таиру Сеитхалиловичу за проведение операции, у Вас золотые руки! Без боли, анестезия на высшем уровне, всё четко, без излишеств "шума и пыли", бригада врачей отработала на отлично. Прекрасная палата, где я находился сутки после операции, прекрасный коллектив медсестёр, которым хочется выразить так же слова благодарности!!! Рекомендую всем, кто столкнётся с этим недугом, обращаться в эту клинику. Дай Бог Вам здоровья и процветания!!! А доктору Таиру Сеитхалиловичу высочайший респект и уважение !!!
Операция по удалению вентральной грыжи
Хочу выразить Благодарность хирургам,у которых золотые руки и большое сердце!Это Трепет Сергею Олеговичу и Таиру Сеитхалиловичу!У меня была операция по удалению вентральной грыжи 12,10.2022 года После операции все было отлично!Внимание,забота приходят в палату ,все росспрося,роскажут,посоветуют.Добрые ,заботливые и действительно Хирурги от Бога!У меня это уже третья операция вообще нет никаких полочек.Я в восторге!Так ,что люди я очень рекомендую этих хирургов,у которых золотые руки и сердце!Спасибо Вам большое Сергей Олегович и Таир Сеитхалилович!За роботу Вашу,которую вы выполнили за Ваши руки за Внимание Заботу !Дай Бог Вам и Вашим семьям Здоровье,Удачи и Божьего Благословения!!Спасибо ,что спасаете нас и продливаете нам жизнь!
Лапароскопічна холецистектомія
12.10.22. мені було проведено операцію з видалення жовчного міхура. Величезна подяка оперуючому хірургу-завідувачу хірургічного відділення Трепет Сергію Олеговичу та його асистенту хірургу Емір-Усеїнов Таїру Сеітхаліловичу. Таїр Сеітхалілович вів мене, як свого пацієнта, від моменту консультації до моменту виписки, яка сталася наступного дня після операції. Людина він комунікабельна, активна, спонукаюча до себе і головне хороший професіонал своєї справи. Ще раз дякую за вашу роботу. Успіхів Вам та всьому медичному персоналу хірургічного відділення. Кілька днів турбували біль у правому боці. Після звернення 11.10.22 до гастроентеролога та проведеного УЗД: діагноз - гострий калькульозний холіцестит та рекомендація звернутися до хірурга для проведення операції.. Пошуком через інтернет був знайдений сайт Центру лапараскопічної хірургії. Того ж дня отримав консультацію хірурга Тіара Емір-Усеїнова, який провів додаткове обстеження та оперативно вирішив питання з моєю операцією, яка відбулася вже на наступний день. Хірургічне відділення виглядає просто чудово - евроремонт, сучасне обладнання як в операційних, так і в палатах. Мед.персонал ввічливий та уважний. Таїр Сеітхалілович був завжди на зв'язку і неодноразово на протязі дня заходив до палати дізнатись про самопочуття хворих. При виписці дав рекомендації щодо одужання та необхідного харчування. Всього Вам найкращого.
Анастасія
Все дуже сподобалось,консультація,операція- все на висщому рівні!
Лапароскопія пахової грижі
Звернувся до Центру лапароскопічної хірургії наприкінці серпня 2022 року з діагнозом пахова грижа. Доктор Емір-Усеінов провів безкоштовну консультацію, я одразу на місці здав необхідні аналізи і вже за три дні ліг у відділення на операцію. Був прооперований того ж дня і наступного ранку поїхав додому. Операцію проводив доктор Іванько Олександр Вікторович. Через 1,5 місяці почуваюся чудово. Цілком залишився задоволеним тим, що обрав саме цей центр. Професійні лікарі, дбайливий персонал, сучасні операційна та палата залишили чудові враження. Дуже вам дякую!
Лапароскопическое удаление желчного пузыря.
Добрый день. Хочу поделиться своими впечатлениями о Центре лапароскопической хирургии (Ciba) в котором 14.09.2022 мне провели операцию по лапароскопическому удалению желчного пузыря. До этого, более 15 лет страдал хроническим холециститом. Пробовал различное медикаментозное лечение, но никаких результатов это не дало. В связи с тем, что в последнее время участились приступы боли я решил сделать операцию. Долго выбирал различные медицинские клиники, благо в Киеве их достаточное количество, и остановился на этом Центре лапароскопической хирургии. На мой взгляд данный центр имеет наилучшие показатели цена/качество для г. Киева. О нем много хороших отзывов в интернете, а также была рекомендация от моей знакомой, которой уже делал аналогичную операцию. Приятно удивила бесплатная консультация у врача, которую проводил доктор Таир. Очень обаятельный, внимательный и квалифицированный врач. На консультации обговорили все интересующие меня моменты и назначили время операции. Операция прошла успешно без каких-то осложнений. Хочу выразить свою благодарность всему персоналу медицинской бригады, которая обеспечивали мою операцию, особенно хирургу Трепету Сергею Олеговичу и доктору Таиру, который постоянно находился со мной во время операции. Отдельно хочу отметить, что меня разместили в двухместной палате со всеми удобствами, в которой недавно был выполнен ремонт. В палате новая мебель, удобная кровать и новое пастельное белье, есть телевизор и кондиционер. Если нужен укол обезболивающего после операции с помощью кнопки вызова можно вызвать медсестру. Прошел уже месяц после операции, чествую себя хорошо, проколы зарубцевались швы рассосались сами. Если-бы не диета и ограничения на физические нагрузки, можно и не вспоминать об операции. Еще раз хочу сказать огромное спасибо всему персоналу Центра, который в наше тяжелое время помогает украинцам восстанавливать свое здоровье и возвращаться к нормальной жизни. Рекомендую всем, кто планирует операцию по удаление желчного пузыря, обратиться в этот Центр лапароскопической хирургии.
Лапароскопична операція з приводу правобічної пахової гріжи
У мене діагностували правосторонню пахову , а також правосторонню пупкову грижу. Перед операцією трохи хвилювався, адже ніколи за свої 66 років не доводилося лежати в лікарні. Але хвилювання виявились марними . Мене прооперували 6-го жовтня, а вже 7-го я був дома. Оперував лікар Таір Емір-Усеінов. Все пройшло нормально. Вихід з загального наркозу також був неважким. Величезна подяка лікарю і всьому медперсоналу ! Лікар не тільки відмінний спеціаліст, а й чуйна, уважна до пацієнтів людина. Бажаю йому всього найкращого !
Операция по поводу паховой грыжи
Хочу выразить огромнейшую благодарность Христюку Дмитрию Ивановичу, Таиру и всем кто принимал участие в подготовке к, операции и после. Успехов вам и процветания! Спасибо за профессионализм, внимательность, заботу и скорость. 04.10.2022 прооперировали моего отца, были паховые грыжи. Анализы, консультация, операция все в один день...без лишней "воды", нервов и стрессов, на следующий день папа уже был дома. Сказать, что он остался довольный, ничего не сказать. Уровень всего на высоте, палата, само отделение, отношения к пациенту, даже спрашивают потом "добрались ли домой и все ли ок"). Если вы еще сомневаетесь обращаться ли к ним за помощью, с уверенностью говорю - не сомневайтесь! Вы будете в надежных руках. Всех Благ!
Жовчний міхур
Якщо відчули біль в правому підреберрі, а надалі і більш неприємні відчуття, знайте, що це лише початок і обов’язково слід звернутися до лікаря. Свою проблему я довірила доктору Таіру, який займається дослідженнями, вивченням та при потребі, знешкодженням цієї хвороби. Новітні обладнання операційних, кваліфікація медперсоналу та спокійна анестезія, дала можливість забути про той біль, який я відчувала протягом останніх років і почати нове життя. Дякую Вам докторе Таір, за чудово проведену операцію і можливість жити без болю. Н.Соколова
Лапараскопія діафрагмальної та пахової гриж
Хочу поділитися своїми враженнями від лікування в Центрі лапараскопічної хірургії. Хочу відразу сказати, що цей Центр саме те місце, де вам допоможуть. Тут працюють справжні професіонали. Проблема виникла у моєї мами, якій 78 років, це діафрагмальна грижа та пахова грижа. Цю клініку знайшли по відгукам в інтернеті. Зателефонували лікарю Таіру, приїхали на прийом. Лікар уважно оглянув, того ж дня мама пройшла додаткові обстеження та сдала аналізи, необхідні для операції. Також зустрілися з анастезіологом, який був дуже уважний і дав свої рекомендації. Через 4 дні призначили день оперативноги втручання. Оперували лікарі Сергій Олегович і Таір. Під час ціє операції видалили обидві грижі! Все пройшло чудово! Через день ми забрали маму додому. Всі слова подяки не можуть передати нашу вдячність лікарям та всьому персоналу клініки за їхню допомогу та професіоналізм!
Киста семенного канатика
Хочу выразить благодарность хирургу Саитхалиловичу, хирургу заведующим отделением Сергея Олеговича, за профессионально проведённую операцию, работников отдела УЗИ за точное исследование, сестринский состав за моральную поддержку. Придя к Таиру Саитхалиловичу с подозрением на паховую грыжу, при осмотре обнаружилось что это киста. Таир водил меня словно ребенка, завёл даже до зав.отделеним Сергея Олеговича, на меня это сложило впечатление. В день операции я волновался, это в моей жизни впервые, дрожжа ложась на стол, симпатичные медсёстры меня успокаивали. Операцию провёл Сергей Олегович вместе с Таиром, за что их и благодарю. Видя в людях не безразличие - это даёт надежду. Я не пожалел, что обратился к этим людям.
Лапароскопичная герниопластика ТАРР паховой грыжи справа
04.10.2022 было выполнено мне оперативное вмешательство - Лапароскопичная герниопластика ТАРР паховой грыжи справа с использованием полипропиленовой сетки 10×15 см. 05.10.2022 я уже был дома. Сам приехал на своей машине и сам на второй день уехал. Я человек переживший не одну операцию был приятно удивлён подходом всего персонала, а именно моего врача Емир-Усеинов Таир Сеитхалилович. Это профессионал с большой буквы. Таир Сеитхалилович и весь ваш коллектив благодарим за профессионализм и внимательное отношение. Пусть Боженька дарует Таиру Сеитхалиловичу здоровье и многая лета.
Низкий поклон Таиру.
04.10.2022 было выполнено мне оперативное вмешательство - Лапароскопичная герниопластика ТАРР паховой грыжи справа с использованием полипропиленовой сетки 10×15 см. 05.10.2022 я уже был дома. Сам приехал на своей машине и сам на второй день уехал. Я человек переживший не одну операцию был приятно удивлён подходом всего персонала, а именно моего врача Емир-Усеинов Таир Сеитхалилович. Это профессионал с большой буквы. Таир Сеитхалилович и весь ваш коллектив благодарю за профессионализм и внимательное отношение. Пусть Боженька дарует Таиру Сеитхалиловичу здоровье и многая лета.
Лапароскопія
Добрий день! 27.09.2022 мені зробили операцію по видаленню жовчного міхура. Все пройшло швидко і якісно! Щиро вдячна колективу відділення , а особливо хірургу Емір - Усеінову Таіру Сеітхаліловичу!!!
Терещенко
Хочу подякувати лікарю - хірургу Усеїнову Таіру Сеітхаліловичу за лікарську допомогу. Це хороша, добра, чуйна людина, з повагою відноситься до своїх пацієнтів. Хотілось, щоб таких лікарів було більше. Ще хочу подякувати завідуючему цим же хірургічним відділенням клінічної лікарні номер 1 Трепету Сергію Олеговичу що надав мені дуже важливу медичну допомогу. Його відділення обладнано сучасною технікою, а ще він згуртував навколо себе дуже сильну команду. Лікарі, медичні працівники, обслуговуючий персонал - всі щирі, уважні, ввічливі. Всім дякую, ви робите добру справу. З повагою ваша вже здорова пацієнтка. Терещенко Регіна Олександрівна.
Дякую, Емір - Усеінов Таір
Висловлюємо подяку доктору Емір - Усеінов Таір. Лікар - хірург лікував та оперував мою маму. Вдячна, що Ви погодились взяти маму з таким нелегким діагнозом. Особисто її оперували, а також супроводжуєте і зараз! Дякую щиро, Вам, лікар. Ви врятували маму. Ви подарували ій нове світло життя і дозволили їй заново відчути себе щасливою людиною. Щиро дякую за всі призначення зо Ви надавали до операції, все влучно і консервативна терапія теж давала результат. Але коли Ви призначили операцію, це було дуже своєчасно і правильно. Ви зробили все з найвищою якістю і гарним результатом. Мої слова подяки будуть все моє життя. Від всього серця бажаю Вам добра, достатку, довголіття і здоров’я. А також бзадоволення своїм життям - бо Ви спасаєте дуже багато людей!!!.
Послеоперационная + Пупочная Грыжа
29.08.2022 Сделали мне операцию по устранению послеоперационной грыжи (после удаления желчного в другом городе, через пол года на месте рубца образовалась шишка\грыжа). Еще на осмотре у Таира было решено ставить сетку, и за что отдельное спасибо Таиру, что он заметил что у меня оказывается еще и пупочная грыжа присутствует (мне о ней когда то говорили, но думал это просто такой пупок у меня), и сказал что можно ставить две отдельные сетки (что значительно дороже) или он постарается одной большой закрыть сразу обе грыжи. После того как я пришел в себя после наркоза Таир сказал что таки получилось обойтись одной сеткой на две грыжи. Сегодня (24.09.2022) был на осмотре, и сказали что у меня все отлично, и я это и сам чувствую, ничего не болит. И что особенно обрадовало, сказали что уже можно поднимать не только 3кг, но и от 5кг, и даже начинать заниматься легким спортом (турник, отжимания...). Потому как ранее, в другом городе мне предлагали делать без сетки, просто зашить, и шесть месяцев не поднимать больше 3кг. Палаты чистые, новые (даже уборщица заходя в палату отмечает свою работу на планшете встроенном у входа в палату) , персонал приятный и отзывчивый. Вывод: мне все понравилось, могу смело рекомендовать эту клинику, потому как есть с чем сравнивать.
Очень довольна врачем
Огромное спасибо врачу ,Таиру за проведение операции холецистэктомии, 22.09.2022 .Все было сделано на высшем уровне, врач от Бога!После операции приходил не один раз спрашивал как состояние, после выписки все рассказал что и как дальше можно кушать. Палаты все с ремонтом хорошим, все чистенькое и акуратное.Медсестрички по любому зову приходят,если нужно обезболить.Только остались положительные эмоции от врача и от отделения
Олена
Оперували моєму батьку пахову грижу 08.08.2022. Від консультації і до виписки усім займався лікар. Супроводжував батька і завжди відповідав на дзвінки, дуже приємна така увага, враховуючи, що батько з іншої області. Привітний персонал, зручна і гарна палата. Все пройшло добре!!! Дякую!! Наразі почувається добре, ледь стримуємо щоб не брався за важку роботу))))) Особливі слова вдячності для нашого лікаря Таїра!!!! Дякуємо за професіоналізм і чуйність!! Залишайтеся таким завжди!! Будьте здоровий, щасливий і успішний!!! Перемоги Україні!!!
Лапароскопія
Доброго здоров'я всім Робили видалення жовчного міхура. Швидко, професійно, безболісно. Палата чиста і затишна. Всі зручності у належному стані. Персонал привітний і чемний, що в наш час важливо. Лікарі - це спеціалісти свого діла. Підготовка до процедури, аналізи, поради і післяопераційна реабілітація під контролем і наглядом. Колектив просто чудовий. Окрема подяка Таіру Сеітхаліловичу за турботу і роботу. Так тримати. Коли вже взяли таку високу планку, то тримайтесь і надалі. Небагато лікарень такого рівня зустрічала на своєму віку. Дякую
Відгук про операцію
Велика подяка за якісну операцію, дуже довго вагалися, та дарма - операція пройшла швидко і якісно. Умови в палаті дуже добрі, обладнення сучасне, дякуємо Таіра і колектив за увагу і турботу до пацієнта!
Подяка хірургу Емір - Усеінову Таиру Сеітхаліловичу.
Від щирого серця дякую лікарю - хірургу Емір - Усеінову Таиру Сеітхаліловичу. Лікував мою маму. Ми знайомі з лікарем понад 2 роки. Такий обґрунтований підхід на кожному прийомі. Конструктивно та вірно діагностує проблему. Максимально вживає механізми щоб вилікувати повністю, а за необхідності рекомендує операцію. Особисто Таир оперував мою маму дуже професійно та акуратно. Видалення грижі з елементами пластики. Охайно виконано, мама почала одужувати «на очах», а також постопераційні рекомендації були дуже ефективні!
Рекомендую хірурга Таіра та дуже вдячний за спасіння бабусі
Дуже досвідчений доктор Емір - Усеінов Таир Сеітхалілович. Лікував мою бабусю. Готовив до операції, лікував консервативно, потім оперував, а також супроводжував після операції. Уважний та досвідчений, знає свою справу! Лікар Європейського рівня!
Пупочная грыжа
14.09 была лапороскопия вентральной пупочной грыжи, которая возникла со временем после очень сложной операции на печени. Впечатление от клиники только положительные, спасибо доктору Таиру за терпеливые ответы, которые получила на все вопросы. Операция была в день поступления. На следующий день домой. Ремонт в отделении идеальный, оборудование отличное. Всем здоровья!
Лапароскопічна пластика, лапароскопічна холецистектомія
Висловлюю подяку лікарю-хірургу. Таір дякую що Ви мене переконали на операції. Я дуже боялась їх робити, але Ви мене так заспокоїли, навіть підбадьорили, що я сміливо нічого не боячись зважилась. Ви лікар від Бога, Ви майстер своєї справи і неймовірний талант медицини., Ви чудова людина, розумний, добрий і розуміючий. Дякую Вам за Вашу виконану роботу, за надану допомогу. 15.08.2022 було зроблено дві операції - лапароскопічна пластика - лапароскопічна холецистектомія Вечером самостійно ходила по палаті. Враження від хірургічного відділення сучасних та іноваційних технологій тільки позитивне: хороший персонал, умови.
Операция
Хочу выразить огромную благодарность всему медперсоналу за оказаную помощь, все на весшем уровне. Обращался с двухстороней паховой грыжей.
Відгук про операцію
Хотів би залишити коротенький відгук. Робив тут планову операцію пахової грижі лапароскопічним методом. Трішки нервував, але пройшло все легко, без болю. Здав аналізи, а через день уже мене прооперували, та наступного дня уже виписали. У відділені все сучасно, новий ремонт, приємно перебувати. Догляд також на рівні, вчасно уколи знеболюючі і т.д. Окрема Подяка Таіру, дуже приємний в спілкуванні і хороший організатор. Тому всім, хто ще думає, рекомендую робити операцію в цьому місці, і не затягувати.
Видалення пахової грижі
+1
До цього спроби зробити хоч одну операцію виявилася чорною полосою. Та самим важким іспитом і болячкою виявилися грижі. Всі мої спроби прооперуватися деінде виявилися неможливими. Але тут спалахнула біла полоса з яскравою підсідкою. О 23:00 після чергових пошуків в інтернеті знаходимо оголошення про оперування гриж. Телефоную, уявіть о 23ій годині (мені здавалося, якщо я зараз не зателефоную, то більше такої можливості не буде) і не знаю чи хтось візьме слухавку, і тут звучить «ало, я Вас слухаю». Розмова звучить самою чистою українською мовою. Мені через два дні 73 роки, а розмовляти чисто українською мовою так і не навчився. Та уявіть собі, що ця людина дає мені вночі свій телефон і адресу знаходження. І виявилося, що це не тільки людина молода і симпатична, а це висококваліфікований лікар-хірург, звати його Емір, дуже ввічливий і інтелігентний лікар. Максимум півгодини і я вже зареєстрований, і йду проходити всіх лікарів спеціалістів. Після заключення кардіолога телефоную до хірурга Емір-Усеінов Таір Сатхалілович, запитую коли зустрічаємось, відповідь – сьогодні о 15:00 – перевірка всіх лікарських заключень. Пішли – показали нам наше ліжко, завтра апароскопічно-черніопластична операція за допомогою лазера. Я дуже вдячний своєму спасителю, в даний час я почуваю себе чудово, позбавився від важких болей. Якщо в когось є такі проблеми, сміло звертайтеся до хірурга Емір-Усеінов Таір Сатхаліловича! Дійсно європейське лікування!
Видалення жовчного міхура
+1
Вітаю! Нещодавно у мене були виявлені камені у жовчному міхурі. Для проведення операції звернувся до данного медичного центру. Хірургічне втручання пройшло успішно, завдяки кваліфікованим спеціалістам. Щиро вдячний хірургу Таіру, а також всьому медперсоналу. Палата чудова: душ, туалет, кондиціонер, а такж чуйні медсестри. Рекомендую всім данний лікувальний заклад. Ще раз дякую всім лікарям і медсестрам!
Видалення жовчного міхура
+1
Хочу виразити щиру подяку колективу медичного центру за успішно проведену операцію по видаленню жовчного міхура. Особливо хочу відзначити хірурга Таіра Сеітхаліловича за підтримку і турботу до і після операції. Ваша увага та чуйне ставлення дуже допомагають пацієнту у важку хвилину. Ще раз щиро дякую Вам. Бажаю успіхів!!!
Отзывы о клинике грыж
+1
Здравствуйте мои уважаемые сограждане, кто окажется в ситуации аналогично моей! Так уж случилось, что пришлось обращаться в клинику. Тяжёлый труд привел меня к операции, образовалась паховая левосторонняя грыжа.Нашел к моему счастью прекрасную клинику по решению моей проблемы. Хочу выразить самые тёплые слова благодарности доктору Таиру Сеитхалиловичу и моему земляку Иванько Александру Викторович за проведене операции!! У Вас золотые руки! Без боли, всё четко и спокойно! Прекрасная палата, где я находился сутки после,операционная, прекрасный колектив медсестёр, которым хочется выразить так же слова благодарности!!! Вообщим дорогие мои рекомендую всем, кто окажется в моей ситуации, обращаться к этим замечательным людям! Дай Бог Вам здоровья и процветания!!А доктору Таиру Сеитхалиловичу хочу сказать у Вас большое будущее!!!
Операція
+1
Тиждень назад була операція-гістеректомія. Хочу висловити подяку всій команді медпрацівників за високий професіоналізм та людське відношення. Особливо Таіру Сеітхаліловичу, який був завжди на зв'язку, відповідав на всі цікавлячі питання, підтримував. Іллі Олександровичу дякую за кваліфіковану допомогу. Це лікар з великої літери. Палати сучасні, стерильні, медсестри дуже вічливі, постійно пропонують свою допомогу. Щиро дякую всім!
Лапароскопия паховой грыжи
+1
Таир Эмир-Усеинов - Человек с большой буквы и высококлассный специалист. Операция прошла планово и успешно. Благодарю от души и безусловно рекомендую.
Величезне ДЯКУЮ!
+1
Добрий день. Минув тиждень після хірургічного лікування пахової грижі. Почуваюся чудово! Ставлю найвищу оцінку всьому колективу даного центру за професіоналізм та людське ставлення. Насамперед хочу висловити благодарність ассистенту хірурга ТАІРУ СЕІТХАЛІЛОВИЧ. З перших хвилин спілкування ТАІР СЕІТХАЛІЛОВИЧ справив враження професіонала Точна діагностика, підготовка до операції та сама операція завдяки цій людині пройшла на вищому рівні. Вступив у відділення в п'ятницю вранці о 09:00, о 13:00 був прооперований, у суботу об 11:00, після огляду був відправлений додому, ФАНТАСТИКА! Стан відділення, палат, обладнання та операційної заслуговує так само найвісної оцінки. Величезне ДЯКУЮ!
Діастаз, пупкова грижа
+1
Робила операцію з усунення діастазу та пупкової грижі. Я дуже задоволена. Отримала детальну консультацію, лікар завжди на зв’язку й відповідає на всі питання. Уважний персонал, комфортні палати та смачна їжа. Дуже вдячна Трепету Сергію Олеговичу за ідеально проведену операцію, а також Таїру, анестезіологу й усій команді медпрацівників відділення за професійність і увагу! Операція виконувалася за сучасною методикою, будь-які неприємні відчуття були мінімальні. Через 2 дні була вдома. Дякую та бажаю здоров’я та процвітання!
Грижа білої лінії живота
+1
19 .08.2022, мені провели операцію грижи білої лінії живота. Мій лікуючий лікар Таір Сеітхалілович, лікар від Бога, дуже уважний, позитивний, може настроїти на операцію, так, що мені було зовсім спокійно, повністю довірилась своєму лікарю. За багато років я знайшла свого лікаря, і це круто!!!!! Після операції заходив разів 6 за день, також і на другий день, не дивлячись на те , що був вихідний разів п'ять, заходив і слідкував за моїм станом. Виписувалась також в неділю,також вихідний день, але час для мене був виділений, повна консультація, як поводити себе після операції, наполягав на те, щоб я писала постійно про свій стан здоров'я, щоб у разі чого він зміг вчасно мені допомогти, або проконсультувати. Якщо в кого є схожі проблеми, то я рекомендував цього молодого талановитого лікаря Таіра Сеітхалілвича! Це не просто відгук, це мої емоції, є в нас молоді талановиті лікарі.
Грижа білої лінії живота
+1
19.08.2022, мені провели операцію грижи білої лінії живота. Мій лікуючий лікар Таір Сеітхалілович, лікар від Бога, дуже уважний, позитивний, може настроїти на операцію, так, що мені було зовсім спокійно, повністю довірилась своєму лікарю. За багато років я знайшла свого лікаря, і це круто!!!!! Після операції заходив разів 6 за день, також і на другий день, не дивлячись на те , що був вихідний разів п'ять, заходив і слідкував за моїм станом. Виписувалась також в неділю,також вихідний день, але час для мене був виділений, повна консультація, як поводити себе після операції, наполягав на те, щоб я писала постійно про свій стан здоров'я, щоб у разі чого він зміг вчасно мені допомогти, або проконсультувати. Якщо в кого є схожі проблеми, то я рекомендував цього молодого талановитого лікаря Таіра Сеітхалілвича! Це не просто відгук, це мої емоції, є в нас молоді талановиті лікарі. Дякую всім лікарям, та всьому персоналу лікарні!!!!!!
Грижа білої лінії живота
+1
19.08.2022, мені провели операцію грижи білої лінії живота. Мій лікуючий лікар Таір Сеітхалілович, лікар від Бога, дуже уважний, позитивний, може настроїти на операцію, так, що мені було зовсім спокійно, повністю довірилась своєму лікарю. За багато років я знайшла свого лікаря, і це круто!!!!! Після операції заходив разів 6 за день, також і на другий день, не дивлячись на те , що був вихідний разів п'ять, заходив і слідкував за моїм станом. Виписувалась також в неділю,також вихідний день, але час для мене був виділений, повна консультація, як поводити себе після операції, наполягав на те, щоб я писала постійно про свій стан здоров'я, щоб у разі чого він зміг вчасно мені допомогти, або проконсультувати. Якщо в кого є схожі проблеми, то я рекомендував цього молодого талановитого лікаря Таіра Сеітхалілвича! Це не просто відгук, це мої емоції, є в нас молоді талановиті лікарі. Вдячна всім лікарям які мені проводили операцію, всьому персоналу лікарні, всім дуже велике дякую і низький уклін за вашу працю.
Був з 08.08.2022, пахова грижа.
+1
Доброго здоров’я! Пройшло 2 тижня після хірургічного лікування пахової грижі. Хочу виразити подяку хірургу Трепет Сергію Олеговичу (Завідувач відділенням, лікар хірург вищої категорії, кандидат медичних наук), анестезіологу Корчак Віталію Петровичу (Завідувач відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії лікар вищої категорії) та асистенту хірурга ЕМІР-УСЕЇНОВ ТАІРУ СЕІТХАЛІЛОВИЧУ (лікар хірург). Особливо приємно вразили оперативні дії Таіра Сеаітхаліловича на підготовчому етапі до операції та високий професіоналізм при проведенні діагностичних заходів. Крім того, Таір Сеаітхалілович заслуговує високої оцінки супроводу пацієнта в післяопераційний реабілітаційний період, що знайшло відображення в піклуванні за пацієнтом до дрібниць. Також хочу виразити подяку всьому молодшому медичному персоналу, дії якого заслуговують найвищої оцінки. Наразі можна зробити висновок — операція пройшла вдало. Операційна оснащена по останньому слову техніці, сучасні прилади додають впевненості в успіх операції та зменшують рівень хвилювання. Лікарняні палати теж не відстають від операційної: сучасні зручні ліжка, повна стерильність додають умови до вдалої реабілітації. Я відновлював свої сили у палаті-люкс, яка має кондиціонер, телевізор, душ і туалет. Ціна склала 2000 грн. за добу. Все вище зазначене дозволяє мені КМКЛ № 1 дати вищу оцінку та рекомендувати для лікування гриж.
Відгук
+1
Хочу подякувати особисто лікарям Таіру Емір-Усеїнову та Корчаку Віталію Петровичу , а також всьому персоналу хірургічного відділення інноваційних технологій за вчасно і професійно проведене оперативне втручання та увагу і людяність по відношенню до пацієнтів. Для мене стало відкриттям наскільки сучасна хірургія має вдосконалені методи обстеження, лікування та реабілітації і що дуже швидко відбувається післяопераційне відновлення організму. Щиро дякую Вам!!!
Лапароскопическая эзофагомиотомия по Геллеру
+1
Здравствуйте. Хочу выразить огромную благодарность настоящим профессионалам Сергею Олеговичу и Таиру,а также всему персоналу,которые помогли мне справиться с такой болезнью как ахалазия кардии пищевода. В этой клинике мне провели лапароскопическую операцию,прошло уже 1,5 месяца и сегодня я могу заявить о том,что меня избавили от всех симптомов болезни ,которые меня мучали круглосуточно на протяжении года.После операции я чувствую себя совсем по другому,меня больше ничего не беспокоит, потихоньку набираю потерянный вес,в общем я очень довольна результатом и жалею что не сделала этого раньше,оттягивала операцию полгода,очень боялась.А зря. Меня здесь спасли,так как практически я уже не могла ни есть ни пить.Мое состояние становилось хуже и хуже. Поэтому я очень рекомендую эту клинику, моих спасителей,тут вам точно помогут !!! Огромное спасибо что вернули меня к нормальной жизни ☺️
Грижа стравохідного отвору діафрагми
Звернувся за допомогою до спеціалістів цього лікувального закладу, так як мав діагноз "грижа стравохідного отвору діафрагми". З моменту заселення в палату і до виписки був дуже приємно здивований сучасним підходом до лікування. Це стосується палат, які більше нагадують номер в готелі, лікарів які викликають велечезну повагу своїм підходом та професіоналізмом, персонал який піклується і щиро допомагає в усіх питаннях. Окрема вдячність лікарю хірургу Таіру Емір-Усеінову, який з першогї хвилини спілкування дуже переймається за своїх пацієнтів, просить писати та дзвонити навіть після виписки. Людина з великої літери, справжній кваліфікований профі. Для тих хто переймається звертатися чи ні, поспішаю запевнити, що з Таіром ви більше ніж в надійних руках. В цілому дуже задоволений, заради об’єктивності хотілося хоч щось написати в мінус, але не можу, тому що наспрвді все супер. Найкращі побажання, велика шана і дяка. Процвітання та розвитку, ви справжні титани.
Лапароскопічна герниопластіка пупкової гріжи IPOM
Була операція з видалення грижі. Усе пройшло краще, ніж я очікувала. Сучасне обладнання, комфортна палата, смачний обід, доступні ціни. Фаховий, компетентний медперсонал. Ввічливі працівники. Особлива вдячність Таіру - хірург "золоті руки".
Лапароскопическая герниопластика паховой грыжи TAPP
Добрый день! Сегодня 10 день после операции, чувствую себя хорошо. Спасибо большое центру за качественно выполненною роботу.Все прошло как на одном дыхании . Сервис на высшем уровне. Рекомендую обращаться именно в этот центр. Всем крепкого здоровья! Слава Украине!!!
Лапароскопической удаление желчного пузыря
+1
Добрый день! 02.08.22года в " Центре лапароскопической хирургии" мне была проведена операция по удалению желчного пузыря. Хочу сказать огромное спасибо врачам, проводившим операцию: заведующему хирургическим отделением Трепет Сергею Олеговичу, его ассистенту хирургу Таиру и врачу анастезиологу Корчак Виталию Петровичу. Врачи - профессионалы своего дела и дай вам бог здоровья! Плюс условия пребывания: палаты с евроремонтом, операционные с современным оборудованием. И важно послеоперационная поддержка дома и рекомендации. Центр заслуживает внимания, а врачи благодарности и уважения! Будьте все здоровы!
Лапароскопическое удаление паховой грыжи TAPP
+1
У мамы (72 года) была правосторонняя паховая грыжа. Позвонили, на завтра же нам назначили анализы, а на послезавтра - операцию (лапароскопическим методом). Лечащий врач Эмир-Усейнов Таир Сейтхалилович провел "за руку" через все процедуры, быстро и четко. Палата комфортная, все условия. Выписали на следующий день после операции по результатам осмотра. Послеоперационный период прошел хорошо. Спасибо всему медицинскому персоналу за высокий профессионализм и чуткое отношение к пациенту.
Хочу поделиться своей историей пребывания в центре лапароскопических операций на Харьковском шоссе, 121. У меня продолжительное время были боли в верхней части желудка, обратилась в поликлинику к гастроентерологу, провели анализы....и отправили к хирургу...Я позвонила в центр, общался со мной Таир, договорились о встрече. В этот же день я подошла с результатами анализов, УЗИ, кровь...Таир меня встретил, ознакомился с результатами анализов, осмотрел меня и назначил недостающие. На след.день в центре я дообследовалась и договорились о дне операции. В договоренный день с утра я была в центре, меня Таир провёл в палату и вскоре я была в операционной. Врачи, медсестры и обслуживающий персонал были очень внимательны ко мне. Со мной разговаривали, подсказывали и помогали адаптироваться после операции ...На следующий день утром я была выписана. Чувствую себя отлично, никакого дискомфорта не чувствую, веду активный образ жизни. Хочу выразить огромную благодарность Иванько А.В., Таиру и всему обслуживающему персоналу. /Надежда, 63 г
+1
Вітаю всіх! Якщо ви читаєте цей відгук, мабуть, у вас схожа проблема, що була в мене до того, як я звернувся в Центр лікування гриж живота (пахова грижа). Хочу запевнити вас, що кращого місця для вирішення вашої проблеми в Україні не існує. Я обдзвонив до десятка клінік, але після дзвінка в цей Центр, рішення було прийняте. З першого спілкування, впевнений приємний голос ТАЇРА відразу дав зрозуміти, що я можу довірити своє здоров'я цьому лікарю. Я не помилився. Все пройшло краще, ніж я очікував. Починаючи з аналізів, передопераційної підготовки, закінчуючи випискою – все чітко, якісно, без ніяких затримок. Саму операцію я, звісно, не відчував завдяки загальному наркозу. Після операції – палата на дві людини, кондиціонер, телевізор, санвузол з душовою кабіною, все чисто, зручно. Ніяких больових відчуттів майже не було, лише здавалося, що я перекачав прес. Через три години самостійно встав, пройшов по палаті до туалету. Доречі, моєму рідному брату ( на 6 років молодше) таку ж операцію робили в Польщі, то він майже тиждень не міг сісти за кермо. Я на наступний ранок самостійно поїхав додому міським транспортом. Висловлюю щиру подяку всій операційній бригаді, медсестрам, а особливо ТАЇРУ СЕІТХАЛІЛОВИЧУ за прекрасно проведену роботу, професіоналізм та чуйне ставлення до пацієнтів. Бажаю Вам міцного здоров’я, мирного неба та всього найкращого!
Я, Константин Алексеев благодарю руководство и персонал клиники за быструю профессиональную помощь в организации операции по удалению паховой грыжи у меня и послеоперационном уходе . Современное оборудование в операционной новая мебель частота и порядок в палатах и во всём здании . Ровно через сутки после произведённой операции без боли и жалоб спокойно уехал домой . Прошла уже неделя с момента операции и с хорошим самочувствием и прекрасным настроением рекомендую всем это медицинский центр
Хочу сказать большое спасибо доктору Трепет Сергею Олеговичу за проведенную мне операцию по устранении грыжи. У меня после кесарево сечения разошелся внутренний шов и вылезла грыжа, я решила потянуть время и через несколько месяцев она стала ещё больше. И я решила обратится в больницу, позвонила и записалась на консультацию (консультация бесплатная а это не мало важно, так как в других клиниках платно). Мне провели осмотр, УЗИ, проконсультировали и рассказал Эмир-Усеинов Таир, очень хороший доктор, везде сопровождает, все контролировал и до и после операции. Качественно сделана лапароскопично операция, через сутки я уже была дома. Здоровья вам, пускай бог бережёт вас и ваших родных. Всех благ.
Всім мирного неба! Дуже вдячний спеціалістам центру, які насамперед діагностували грижу (до цього ніхто не міг виявити, хоча турбувала) і після цього без зволікань назначили дату операції та підказали , як підготуватися. Все пройшло на вищому рівні!!! Лапароскопія на хорошій апаратурі. Ліг на стіл і открив очі вже в палаті ) А ввечері вже міг ходити. Наразі пройшло два тижні і я в гарному стані !!! Рекомендую !!! Чудові спеціалісти! Заввідділенням хірург Трепет Сергій Олегович, хірург який мене вів Таір Емір-Усейнов та вся їх команда! Всім миру і здоров'я!
Знаєте, коли попередньо тобі кажуть, що лапароскопія жовчного міхура неможлива із за великого каменю, і ти у розпачі, шукаєш поради, і саме в центрі мене заспокоїли, обстежили, через два дні прооперували так, що я навіть не відчула занепокоєння – це круто! Щиро дякую ЛІКАРЯМ, медичному персоналу Центру лапароскопічної хірургії, особлива подяка лікарю-асистенту Таїру - саме він мене консультував з усіх питань, за високий професіоналізм, оперативність, людяність. Я дуже рекомендую усім, кому потрібно вирішити схожі проблеми зі здоров’ям, цей сучасний центр лапароскопічної хірургії з найновішим професійним обладнанням, а головне – з чудовим персоналом. Дякую!
Дякую Центру за лікування грижі. Операція була проведена оперативно та успішно. Буквально на ранок наступного дня я зміг самостійно повернутись додому. Лікар Таір дав всі необхідні інструкції про те, як себе вести і якого режиму дотримуватись. Все чітко та по справі - саме те, що потрібно пацієнту.
Хочу поблагодарить доктора Таира Сеитхалиловича и весь персонал клиники за профессионализм и внимательное отношение ко мне как к пациенту. Операция была сделана 10 дней назад. До операции предоставлена грамотная и подробная консультация, на месте сделаны все необходимые анализы и узи, что очень удобно.Сама операция прошла быстро, хороший наркоз и грамотный анестезиолог - легко перенес, а мне есть с чем сравнить. На след.день уже был дома. Три маленьких шва вверху живота заживают хорошо, не было ни температуры, ни воспалений. Первые дни вставать и сидеть было болезненно, но уже на 4й день спокойно ходил по городу.Очень рекомендую лапароскопию вместо традиционной полосной операции.
12.06.22 мне была сделана лапороскопическая операция на грыжу. Четыре года назад делал двухсторонюю полостную операцию в одной из известных клиник. Произошел рецидив. Стали все чаще мучить болевые приступы. По рекомендации своих знакомых обратился в "Центр лапароскопической хирургии" по адресу Харьковское шоссе 121. Приехал в клинику в назначенное время, где прошёл профессиональную консультацию. После чего решил провести операцию здесь. Необходимые анализы сдал тут же в клинике, и через два дня уже лежал на операционном столе. Операция прошла успешно, из наркоза вышел легко и на второй день уже был дома. Восстановление было быстрым и без осложнений. Хочу поблагодарить врачебную бригаду за профессионализм и внимание: Хирург - Трепет Сергей Олегович, Анестезиолог - Корчак Виталий Петрович, Врач-хирург - Эмир-Усаинов Таир Сеитхалилович. Рекомендую всем у кого возникли такие же проблемы со здоровьем обращаться в этот центр. И ещё раз спасибо огромное врачебному коллективу. С Уважением, Александр Козыр.
Здравствуйте, Александр! Мы очень рады тому, что Вы остались довольны. Благодарим за доверие и за оставленный положительный отзыв. Крепкого Вам здоровья и Вашим близким!
+1
Добрий день! Хочу поділитись своєю історією по вирішенню проблеми гострого каклькульозного холециститу- видаленню жовчного міхура.Переживала, що звертаюсь не по рекомендації.Прочитала відгуки в інтернеті, дякую небайдужим пацієнтам, які пишуть і цим допомагають таким, як я, визначитись у виборі центру. Я подзвонила до контактного центру і лікар Таір призначив час консультації.Він перевірив мої свіжі аналізи іі дослідження, які в мене були, призначив ще додаткових два аналізи крові, які мені зробили в лабораторії там же, на Харківському шосе, 121, і ми з ним узгодили дату операції.Операція мені була проведена 16.06.2022р прекрасним хірургом ІВАНЬКО Олександром Вікторовичем.Нічого не відчувала, заснула-проснулась.Мене помістили в п'ятимісну палату, яка була чистою і охайною.Прибирали по декілька разів на день.Медсестричка Віра красива і з доброго душею, велика їй вдячність Сніданок був смачним.З першого звернення до виписки допомагав лікар Таір Все було організовано чітко і професіонально.На наступний день після операції я вже була вдома.По всім питанням, що виникають, звертаюсь до лікаря Таіра.Однозначно, своїм знайомим рекомендуватиму цей центр.
Доброго дня, Анна! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені. Дякуємо за довіру та за залишений позитивний відгук. Міцного Вам здоров'я та Вашим близьким!
+1
Спасибо за лечение в клинике! С первой консультации доктора Таира я поняла, что лучше всего пройти лечение именно здесь. И не пожалела. Большая благодарность хирургу Таиру и хирургу Трепет С.О. за высокий профессионализм и человечность. На все мои вопросы ответили, сделали операцию и обеспечили лечение и необходимый уход. На второй день я с лёгкостью встала и сама попросила выписку, чтобы уехать домой. Мне очень понравилось пребывание в больнице: все чисто, современное оборудование, внимательные медики. Большое спасибо! Вы дарите здоровье и возможность жить полноценной жизнью!
Здравствуйте, Наталия! Мы очень рады тому, что Вы остались довольны. Благодарим за доверие и за оставленный положительный отзыв. Крепкого Вам здоровья и Вашим близким!
Хочу поделиться своим впечатлением об этом центре лапароскопической хирургии. Обращалась с проблемой желчного пузыря (камни). Операция у меня была впервые в жизни, очень переживала, но благодаря внимательности, отзывчивости и профессионализма хирурга Таира, все прошло прекрасно! За это ему большая благодарность!! Отдельно хочу сказать про цены...ниже чем где либо, и при этом условия и отношения отличное. Большое спасибо медсёстрам, которые также заботливо относились ко мне. Рекомендую данный центр хирургии, останетесь довольны результатом!!!
Здравствуйте, Юлия! Мы очень рады тому, что Вы остались довольны. Благодарим за доверие и за оставленный положительный отзыв. Крепкого Вам здоровья и Вашим близким!
+1
Оперировал в центре паховую грыжу. Хочу выразить благодарность команде хирургов Трепету Сергею Олеговичу, хирургу-ассистенту Таиру, анестезиологу Корчаку Виталию Петровичу. Операция была проведена успешно, несмотря на некоторые сложности по ходу операции. На следующий день был выписан домой. Отдельная благодарность Таиру за его внимание к пациентам и отличную организацию при подготовке к операции. Собственно, на первой консультации с Таиром и было принято решение о проведении операции в центре. Желаю специалистам успехов в работе. Пациентам рекомендую обращаться за помощью в центр.
Здравствуйте, Александр! Мы очень рады тому, что Вы остались довольны. Благодарим за доверие и за оставленный положительный отзыв. Крепкого Вам здоровья и Вашим близким!
+1
30.05.22 мне провели Лапароскопическое удаление желчного пузыря. Хочу выразить благодарность всему медицинскому персоналу Центра Лапороскопической хирургии. Два года я пыталась медикаментозно справиться со своими камнями, и когда случился очередной приступ, решилась на удаление желчного. Нашла «Центр лапороскопицеской хирургии» в интернете. Переживала очень, что обращаюсь не по рекомендации, но после первой консультации поняла, что попала в руки профессионалов. Прошло ровно две недели после операции, чувствую себя отлично! Рекомендую
Здравствуйте, Александра! Мы очень рады тому, что Вы остались довольны. Благодарим за доверие и за оставленный положительный отзыв. Крепкого Вам здоровья и Вашим близким!
+1
Большая благодарность лапароскопическому центру хирургии ,мне 71 год ,но я не думал что в такие годы приеду на операцию по по поводу грыжи ,доктор Таир молодой человек ,выслушал меня с вниманием и пониманием ,с должным уважением к пациенту.Самочуствие мое нормальное .Спасибо им всем и зав. отделения и доктору Таиру,и сестричкам .еще раз большое спасибо, я не мастер писать простите,.
Мы очень рады тому, что Вы остались довольны. Благодарим за доверие и за оставленный положительный отзыв. Крепкого Вам здоровья и Вашим близким!
+1
Хочу выразить благодарность команде Центра лапороскопической хирургии за высокий профессионализм. Обратилась за помощью в проведении операции по удалению камней желчного пузыря своей маме после острого приступа. А ей уже 83 года... После звонка и консультации по телефону, сразу же была назначена консультация в Центре и на следующий день операция. Особая благодарность хирургу - ассистенту Таиру. Все оперативно и быстро организовано, анализы, обследование, консультации всех нужных врачей. Система "все включено" - просто супер. Дополнительно ничего не оплачивали. Никаких отказов не слышала, наоборот, если есть вопросы всегда можно обратиться и получить ответ. После сложнейшей операции, которая проведена 11.05.22, мама быстро идет на поправку, через 4 дня уже самостоятельно ходит, боли отсутствуют. Приятно удивлена. Больше бы таких специалистов. Рекомендую всем обращаться в этот Центр лапароскопической хирургии за помощью.
+1
Ще з дитинства я мав хронічний холецистит, а років десять тому він трансформувався у жовчокам'яну хворобу. Це звичайно не додавало якості життю: періодичні болі робили мене дратівливим і втомленим, а пов'язані проблеми з травленням обмежували мобільність. Минулорічне погіршення стану через вклинення конкремента у протоку (ургентної операції вдалося уникнути завдяки кваліфіковано підібраній консервативній терапії) призвело до розуміння, що далі ігнорувати свій стан не можна і що з цим треба щось робити. Пошук фахівця, який би допоміг мені розв'язати проблему, привели мене до Андрія В'ячеславовича Гомана. Я підходив до справи дуже ретельно, перебрав купу клінік, вивчив досвід багатьох хірургів ну і звичайно ж ціни і не помилився у виборі. Андрій В'ячеславович видалив джерело моїх проблем — жовчний міхур з камінцями — малотравматичним лапароскопічним методом. Операція була виконана у вівторок зранку і пройшла без ускладнень. Перед операцією Андрій В'ячеславович власноруч перебинтував мені ноги еластичним бинтом для запобігання тромбозу внаслідок дії наркозу. Всі мої хвилювання щодо втручання та виходу з наркозу були безпідставними (окрема подяка анестезіологу Корчаку Віталію Петровичу). Ввечері мені дозволили встати на ноги, а близько обіду наступного дня я був виписаний додому. На згадку лишилися лише 4 невеличкі ранки, які швидко загоюються, і пакет каміння звичайно. Можу рекомендувати Андрія В'ячеславовича Гомана як гарного фахівця, чуйну і уважну людину. Дякую, лікарю!
Доброго дня, Максим! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені. Дякуємо за довіру та за залишений позитивний відгук. Міцного Вам здоров'я та Вашим близьким!
Хочу висловити свою вдячність професіоналу свого діла з золотими руками та що не менш важливо чуйній людині, Хірургу від Бога - Гоману Андрію В'ячеславовичу. Звернувся до нього з проблемою поліп жовчного міхура, знав про поліп я давно і яку загрозу він в собі приховує, но ніяк не наважувався на планову операцію, після першої зустрічі через два дні мені провели операцію на третій день я в же був виписаний і їв парові котлетки вдома і все це відбулося так швидко не тому що потрібно було терміново різати, а тому що Андрій В'ячеславович вже з першого погляду викликав довіру і при подальшій розмові надав впевненості в позитивному результаті. Пишу відгук через місяць після операції почуваю себе нормально за цей місяць як до так і після операції Андрій В'ячеславович неодноразово цікавився моїм самопочуттям. Зараз повертаюся до звичного життя і надзвичайно вдячний Богу та Андрію В'ячеславовичу що все пройшло ідеально. Можу з впевненістю рекомендувати Гомана Андрія В'ячеславовича як професійного лікаря-хірурга, чуйну й уважну людину.
Доброго дня, Юрій! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені. Дякуємо за довіру та за залишений позитивний відгук. Міцного Вам здоров'я та Вашим близьким!
Добавить