SADI-S – баріатрична операція нового покоління

SADI-S – модифікація біліопанкреатичного шунтування, що поєднує у собі видалення значної частини шлунка та досягнення мальабсорбтивного ефекту, що різко знижує всмоктування у кишечнику. Це в комплексі сприяє вираженій втраті ваги та стабілізації рівня цукру в крові.
0
Років довіри
0
Хірургічних втручань на рік
0
Сеансів на рік

Професійно. Комфортно. Доступно.


Виконуємо операцію SADI-S із застосуванням інноваційних технологій та високоякісного матеріалу.
Лапароскопическая (бариатрическая) хирургия

Наші особливості

Передове обладнання експертного класу. Забезпечує проведення операції на найвищому рівні та максимальну ефективність.
Гарантований результат. Зниження ваги до норми протягом року за допомогою комплексного впливу хірургічного втручання на всі ланки процесу набору ваги.
Комфортні умови. Досвідчений медичний персонал супроводжує пацієнта на всіх етапах лікування, а сучасні палати дають практично домашній рівень комфорту.
Операція SADI-S є потужною баріатричною операцією, що застосовується при лікуванні діабету та ожиріння. Вона поєднує у собі всі переваги класичного біліопанкреатичного шунтування (БПШ) та позбавлена багатьох його недоліків.

Методика базується на одночасній реалізації двох основних механізмів баріатричної хірургії:

Рестриктивне - полягає в зменшенні обсягу їжі, що надходить. Це реалізується за рахунок рукавної гастропластики, що є першим етапом хірургічного втручання. Вона представляє собою резекцію шлунка в поздовжньому напрямку з видозміною його у вузьку трубку об'ємом не більше 120 мл. При цьому зберігається воротар, необхідний забезпечення фізіологічного порційного переходу харчового кома зі шлунка в кишечник.
Мальабсорбтивний - полягає в обмеженні кількості поживних речовин, що всмоктуються в тонкому кишечнику. Це досягається шляхом виключення з травлення практично всієї тонкої кишки, що є другим етапом хірургічного лікування. Дванадцятипала кишка перетинається відразу після воротаря і анастомозується (з'єднується) з клубової кишкою на відстані 2,5 м від ілеоцекального каналу (структури, розташованої між тонким та товстим кишечником).
Таким чином, операція полягає у виключенні значної частини тонкого кишечника з травлення, що забезпечує потужний ефект зниження ваги. Довжина функціонуючої частини кишечника становить 2,5 м, що на 1,5 м більше, ніж у застарілих модифікаціях методу (Scopinaro та Hess-Marceau). Збільшення довжини кишки, що залишається, знижує ймовірність розвитку метаболічних порушень, що спостерігалося при використанні початкових методик. Проте застосування SADI-S все одно показано в найбільш складних випадках, коли добитися іншими способами нормалізації ваги та обміну речовин неможливо.

Результати операції

Це хірургічне втручання забезпечує найшвидше та виражене зниження ваги порівняно з іншими баріатричними операціями. Буквально за 1 рік у більшості пацієнтів із будь-якими початковими показниками ваги вона знижується до нормальних значень. Крім того, SADI-S практично виключає ризик зворотного набору зайвих кілограмів.

Основним механізмом досягнення бажаного показника на вагах є мальабсорбтивний компонент. Але за рахунок резекції шлунка, у тому числі його частини, відповідальної за вироблення гормону голоду греліну, вдається домогтися значного зниження кількості їжі, що споживається. Це забезпечує відсутність ефекту «їсти в будь-яких кількостях і худнути», що спостерігається при класичному біліопанкреатичному шунтуванні.

За рахунок цього вдається досягти вираженого антидіабетичного ефекту, в тому числі:

  • стійкої ремісії захворювання, а у 40% пацієнтів можливе відновлення вільного режиму харчування без ризику відновлення гіперглікемії;

  • усунення необхідності ін'єкцій інсуліну;

  • зниження потреби в цукрознижувальних препаратах.

Стійкої ремісії захворювання, а у 40% пацієнтів можливе відновлення вільного режиму харчування без ризику відновлення гіперглікемії;
Усунення необхідності в ін'єкціях інсуліну;
Зниження потреби в цукрознижувальних препаратах.

SADI-S: плюси та мінуси

SADI-S пов'язані з меншими технічними труднощами, ніж БПШ, і при цьому дає чудовий лікувальний ефект. Це забезпечує:

  • кардинальне лікування ожиріння будь-якого ступеня, зниження апетиту, швидке насичення;

  • збереження стенозу воротаря, що унеможливлює розвиток «демпінг-синдрому» з характерними для нього нападами запаморочення, нудоти, слабкості (стає нерідким наслідком застосування інших баріатричних методик);

  • істотне збільшення рівня безпечності операції;

  • скорочення тривалості хірургічного втручання, що знижує навантаження на організм;

  • зменшення кількості можливих ускладнень;

  • зниження надлишкового синдрому мальабсорбції на фоні стійкої втрати ваги, лікування обмінних порушень.

  • необхідність у постійному прийомі вітамінно-мінеральних комплексів, що містять кальцій, вітамін D, залізо та деякі інші компоненти;

  • незворотність змін в організмі.

Показання, протипоказання

Кому показана операція SADI-S

Методика показана пацієнтам віком від 18 до 65 років:

  • ожиріння при ІМТ 40 і більше;

  • цукровим діабетом 2 типу при ІМТ 30 і більше;

  • з проведеною раніше, але неефективною щодо зниження ваги поздовжньою резекцією шлунка.

Противопоказания к SADI-S

Операція не проводиться у разі:

  • ендокринних розладів, зокрема синдромі Іценка-Кушинга;

  • психічних захворювань;

  • декомпенсованих хронічних патологіях серцево-судинної та дихальної системи;

  • вагітності та лактації;

  • алкоголізмі.

За наявності виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки рішення про можливість проведення хірургічного втручання приймається індивідуально.

Безкоштовна консультація 24/7

Не все поля заполнены.
м. Київ, 
Харківське шосе 121
Пн. - Нд.: 08.00 — 18.00 
0800 215 486